Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~surprised

    Thunderbird jeszcze żyje?

    06-04-2011, 10:05

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Henry

    @surprised - zyje, rozwija i ma sie swietnie. Wiele firm z niego korzysta, ale takze osoby prywatne, ktore nie lubia ciezkich interfejsow webowych naszpikowanych reklamami i/lub animacjami.
    Sprawdza sie takze swietnie w srodowiskach korzystajacych z centralnego serwera mailowego w firmie, gdzie spisuje sie lepiej, niz Outlook.

    Bo wiesz, Facebook, NK, google i zastosowanie domowe to nie INTERNET ... ;)

    06-04-2011, 10:26

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Jarek
    [w odpowiedzi dla: ~surprised]

    Żyje, żyje i jest coraz lepszy. Cieszy mnie kierunek rozwoju tego produktu. Bez kłopotu wdrażam go w firmach.
    Użytkownicy potrafią go przyjmować bardzo entuzjastycznie, bo jest bardzo czytelny, a po krótkim szkoleniu potrafią sami konfigurować filtry wyszukiwania wiadomości i robić z nich foldery. Nie mówiąc o szybkim filtrowaniu poczty w oknie, czy o zaawansowanym wyszukiwaniu, które dzięki świetnemu interfejsowi, krok po kroku prowadzi użytkownika i znajduje on to co chciał. Oczywiście karty też zrobiły niezłą furorę, chociaż ja osobiście rzadko z nich korzystam.

    06-04-2011, 11:54

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

    Smieszny ten thunderbird, po latach nadal nie ma wsparcia dla papeterii z czym outlook nie miał problemów.

    06-04-2011, 12:11

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Borat
    m
    Użytkownik DI Borat (224)

    @ borgis

    Z łapaniem robaków i trojanów też Outlook nie ma problemów :)

    06-04-2011, 12:41

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

    A co moze thunderbird ma skanera bueheh??? Dobzre wiesz ze to nie zalezy od klienta poczty tylko od tego gdzie sie wchodzi i czy ma antywira. Tak samo mozesz obarczac winę swoja rodzinę że choruje. No i co z tego? Nie ich wina że chorują, swiat jest tak urządzony że świństwa jest pełno w powietrzu i nie wiesz kiedy ciebie dopadnie. Bedziesz mieć wtedy pretensje do wirusów? Od tego są antybiotyki, tak samo dla komputerów antywirusy.

    06-04-2011, 12:50

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • thek
    m
    Użytkownik DI thek (461)

    Nie używałem Outlooka za bardzo, ale jeśli chodzi Ci o Papeterię to jest to ZWYKŁY szablon wiadomości, a szablony Thunderbird posiada od dawna, tyle że inne niż Outlookowe. Ja dla przykładu używam zarówno Thunderbirda (dom), jak i The Bat!(praca) i sa między ich szablonami ogromne różnice w funkcjonalności. To samo tyczy Outlooka i jego szablonów. Pod tym względem The Bat! bije wszystkie popularne klienty pocztowe na głowę. Nawet nie muszę wybierać szablonu, ponieważ mogę go zdefiniować na wiele sposóbów i z automatu będzie mi sie zmieniał on w zależności od kilku czynnikw takich jak choćby folder w którym sie znajduję wciskając nową wiadomość czy choćby formę odpowiedzi (inne szablony dla Odpowiedź, inne dla Prześlij dalej). No ale jak zwykle chrzanisz jak potłuczony nie znając się na rzeczy. Pisałem niedawno... "Nie znasz się? To siedź cicho, a nie wypowiadaj jak znawca, bo między Tobą a takowym jest przepaść intelektualna głębsza niż Rów Mariański" :)

    06-04-2011, 13:25

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

    Własnie pokazałeś swoje nieuctwo. Szablony to nie są papeteria.

    06-04-2011, 13:38

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~qwerty
    06-04-2011, 14:55

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Stefan

    A po co komu jakaś papeteria? Chyba do wysyłania słitaśnych życzeń na święta do wszystkich w firmie. W okresach przedświątecznych pełno tego gówna zapycha serwery.

    06-04-2011, 15:36

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany
    [w odpowiedzi dla: ~Stefan]

    A o co tobie papier toaletowy? Przecież liściem ekologicznej, i nie zapycha rury kanalizacyjnej. Co cie to obchodzi po co ludziom papeteria skoro i tak nie zrozumiesz?

    06-04-2011, 17:40

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Thinker

    Myślę, że kolejny krok Mozilli to integracja Thunderbirda z FF, ale w jakiejś nowej postaci. Pomysły ściągnięte z Opery są najlepsze.

    06-04-2011, 21:48

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • thek
    m
    Użytkownik DI thek (461)
    [w odpowiedzi dla: ]

    Widzisz borgis? Jeśli dla Ciebie papeteria nie jest szablonem i jeszcze śmiesz mi zarzucać nieuctwo to niestety źle trafiłeś. Papeteria to JEST zwykły szablon wiadomości. Jeśli ktoś "błysnął" to właśnie Ty. Inteligencją jak widać nie błyszczysz i nie zabłyśniesz, bo najpierw trzeba mieć czym.

    07-04-2011, 08:43

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~gość
    [w odpowiedzi dla: ]

    W TB są papeterie. Szablony z Outlooka działają bez problemów.
    Tyle że zgodnie z polityką Mozilli, ta funkcjonalność jest dostępna jako rozszerzenie. Kto potrzebuje może je sobie ściągnąć, reszta nie musi się tym przejmować.

    21-01-2012, 11:11

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy