Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~koliber

    Polskie uczelnie wykładają takie bzdury, że się przykro robi. Jak się człowiek nie uczy na własną rękę, to niczego nie wyniesie. Większość studentów dziennych woli pracę od samodzielnej nauki i efekty są takie, że absolwenci siedzą na bezrobociu.

    01-04-2011, 14:31

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~LeeFu

    K@rwa toz to dyskryminacja MEZCZYZN!
    I tak juz 60% wszystkich studentow to kobiety! Gdzie tu rownouprawnienie?! Kobiety nie nadaja sie na niektore kierunki poprostu gdyz maja inne predyspozycje niz mezczyzni... NIedlugo dojdzie do tego ze wogole zabroni sie mezczyznom studiowac.Pierd@lcie sie wy wszyscy rzecznicy do spraw rownoujebania i feminazzistki ! Skandal

    01-04-2011, 15:00

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~vi4vii

    @LeeFu:
    Sprawa jest prosta. Zniesiono przymusowy pobór do wojska, skończył się napływ studentów uciekającymi przed pójściem w kamasze i teraz uczelnie (a politechniki zwłaszcza) muszą walczyć o przetrwanie.

    01-04-2011, 16:19

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~wjmm

    Wydawanie pieniędzy w błoto, na co komu to wszystko?? Mam rozumieć, że kraj ma zapotrzebowanie na informatyków- kobiety, jakby to czy komputer naprawia kobieta czy mężczyzna robiło jakąś różnicę... Jak dziewczyna pasjonuje się informatyką to sama wybierze te studia, nikt jej tego nie broni. Ale rząd wie lepiej i musi zrobić kobietą wodę w mózgu, bo one same nie wiedzą czego chcą, to trzeba im powiedzieć...

    01-04-2011, 17:20

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Vacat

    Polskie uczelnie mają nieaktualny program nauczania. Jeśli nie chcesz być bezrobotnym to nie idź na studia!

    01-04-2011, 19:08

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~lubie_kaszke

    W ogóle wymuszanie limitów typu taki a taki procent obcokrajowców ,taki a taki procent kobiet to bzdura (bo często by zaliczyć limit obniża się wybiórczo pułap przyjęć).Jak dobrze już napisano,nieważne czy biały cy czarny/żółty, on czy ona. Jak ma zainteresowania,to niech studiuje na danym kierunku.A jak nie to po co robić na siłę informatyka z niedoszłego cieśli lub hydraulika? Zwłaszcza,że jako wykwalifikowany cieśla czy hydraulik ma większe perspektywy na lepiej płatną pracę :). Tną przyszłą konkurencję ? :)


    01-04-2011, 20:20

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Kryzi

    Jasiu, Malgosia i Baba Jaga rozmawiaja jakie uczelnie skonczyli.
    AWF - mowi Jasiu
    Akademia Ekonomiczna- mowi Malgosia
    A ty Baba Jaga co ?
    Ja z Polibudy :)

    01-04-2011, 22:00

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • anfinuo
    m
    Użytkownik DI anfinuo (1512)

    Jestem przeciwny tego typu akcjom w powodów które przedstawili inni - robi się wodę z mózgu dziewczynom które po 3-4 latach maja inż., ale nadal nie rozumieją że: http://168ho(...)nary.png
    I maja później pretensje do całego świata że zmarnowały kilka lat życia, bo i tak pracują nie w zawodzie, bo go nie lubią i nigdy nie lubiły, ale była akcja, było trendy, itp. więc poszły na polibudę.
    Kto ma pójść na uczelnie techniczną, ten pójdzie niezależnie od płci, koloru skóry, czy preferencji seksualnych, a kto nie chce temu żadne akcje nie pomogą, wręcz przeciwnie.

    04-04-2011, 22:37

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~anna

    Politechnika Łódzka jest jedną z najnowocześniejszych w Europie, z chęcią przyjmuje kobiety, bo one w przeciwieństwie do mężczyzn nie mają przeświadczenia, że jak ma się fiuta to nie trzeba zakuwać i się ciężkich rzeczy uczyć. Ale cóż, mężczyźni to również ignoranci, więc nie dziwią mnie takie komentarze :)
    PANOWIE, NA BUDOWY!

    06-05-2011, 15:40

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy