Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Komentarze:

  • ~niedoszły

    cóż mail zawierający 149 znaków wygląda pusto a w twitterze i społecznościówkach to full wypas wypowiedź, jak się jeszcze kliknie gwiazdkomat albo lubię to posiadany limit zdolności pracy umysłowej na 3 godziny się wyczerpie

    ośmielę się postawić tezę że wracamy do yyy ueeu imhmm z czasów kamienia łupanego :(

    09-02-2011, 11:54

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~zgryz

    "Obecnie najwięcej czasu spędza ona właśnie przeglądając witryny społecznościowe (wzrost z 3,8 do 14 proc.), naturalnym więc wydaje się jej wysłanie prywatnej wiadomości bez opuszczania Facebooka."

    :D

    09-02-2011, 10:42

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • nomenon
    m
    Użytkownik DI nomenon (200)

    Ale to nie jest nic dziwnego, że dzieci nie korzystają z e-maila. Skoro jako jedyny cel zostawiania wiadomości w sieci jest rozmowa z kolegami, którzy i tak siedzą w danym portalu społecznościowym, to taki kanał komunikacji wystarcza. Zwłaszcza, że portale te mają też swoje komunikatory IM, więc i można pogadać na żywo i zostawić wiadomość.
    W przypadku starszych osób krąg kontaktów się poszerza, często o osoby obce. Trudno wysłać na podanie o pracę, czy zapytanie ofertowe do firmy przez portal społecznościowy. E-mail jest wtedy niezbędny.

    09-02-2011, 09:00

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Kris

    Bez sensu takie statystyki, jak info w stylu "Jak donosi GazetaPodwórkowa, w 1999 roku aż 59 proc. dzieci w wieku 12-17 lat zaprzestało pisania listów i korzystania z usług poczty. Na ich miejsce weszły ściany kamienic, dworce, pociągi, ławki w parkach, co zresztą było jednym z celów... producentów spray'ów i scyzoryków(?)...".

    Ponadto w jednym zdaniu mamy "weszły serwisy społecznościowe" a w drugim "ludzie chcą lżejszych form komunikacji, jak SMS-y czy komunikatory" - czyli rozumiem, że FB i tak jest za ciężki?

    09-02-2011, 00:21

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Do Autora

    Nie wolno generlizowac. O sobie - lat 50 (z grubsza:)) - uzywam poczty pop od poczatku lat 90-tych, kilka kont zawsze aktywnych. Synchronizacja raz-trzy razy dziennie. Kont na smietnikach typu nk czy fb nie posiadam, i nie planuje posiadac - po co?
    Poczty poprzez www balbym sie uzywac, ogromna liczba zagrozen, sledzenie oraz kiepskie dzalanie i duzo zmarnowanego czasu. Klienta poczty otwieram i zamykam jednym kliknieciem myszki.
    Poczta przez www(np. pobox.com) byla "zawsze", tyle ze niezbyt popularna.
    Tak chyba pozostalo, stad i silowy lans tej watpliwej i niebezpiecznej pseudouslugi.

    HOGWH! :)
    internauta

    09-02-2011, 00:09

    Odpowiedz
    odpowiedz
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)