borgis jeleniu w 1991 roku to twoja rodzina jezdzila wozem zaprzegowym do kosciola. A zamiast w internecie pewnie twoja mamusia wystepowala jako kurtyzana. Twoj staruszek natomiast byl alfonsem twojej siostry i psa. Ty za to byles wynajmowany jako chlopiec do pomocy w wieziennych celach. Obrabiali cie z kazdej strony znajac zycie.
Proszę o interwencję MODERATORA
(post ten skasować)
prosze o interwencje MODERATORA zeby zbanowal konto borgisa i wszystkie jego posty. Swoja droga "wiem jak bylo" calkiem dobrze odpowiedzial. Na pewno ma wiecej racji niz borgis ^^
Zbanować to mozesz sobie na Białorusi wiec wyjedź sobie tam i nie wracaj, papa.
A gorzej ich klientom, także Netii i innych operatorów wynajmujących usługi i infrastrukturę od TP. Ktoś musi te pieniądze zapłacić i tym kimś będziemy my wszyscy.
Ale jak wiadomo niektórzy tutaj na złość tepsie gotowi są uszy sobie odmrozić...
Zapłacić muszą i tyle!
Konta BAN'ują i to zdrowo szczególnie o polityce.
POlska to druga Białoruś też . . . werbujący MON ze swym psem gończym zwanym WKU (już znieśli służbę przymusową na szczęście), ZUS, który chorych do pracy goni czy uzdrawia albo z alkoholika robi pijaka, a z naćpanego dopalaczami legalnymi, które się nimi uszkodzi, a podatek płaci renty odmówi lub napali się zielska na wycieczce w NL i do POlski chory wróci z astmą czy inną chorobą płuc . . . przecież to Europa Wspólna czy bajzel? Do tego NFZ, który rakowcom odstawia leczenie i policja oraz skarbówka zamiast łapać grube ryby to pijaczków tropi, mandaty wlepia i ostatnią kasę ssie na mandaty! A weź nie pij alkoholu jak masz nałóg i trzeba . . . to jak dla pornoholika obejrzenie porno w Internecie!
Na biednych nie trafiło, akurat w czasie gdy wydzierżawili ten kabel darli z internautów po 700-900zł miesięcznie, z czego połowę za "zerwane" połączenia. Skala przekrętów TP z ery początków modemów nie ma sobie równych - odlożyli z tego co wtedy ukradli na zapłacenie na pewno.
Jako wybawienie wspominam SDI z płaceniem 1000zł za instalacje, ale potem już sto kilkadziesiąt złotych miesięcznie.
A potem sprzedali nas klientów razem z telefonami Francuzom rodzimi kolesie agenta SB Kulczyka.
"Wstyt zeby nawet kabla telekomunikacyjnego samemu nie umieli położyć".
Po pierwsze, to kabel podmorski, do którego układania trzeba specjalnego statku i drogiego wyposażenia, a takich instalacji w Polsce normalnie nie potrzeba. Ciekawe jaki wrzask o "marnotrawstwie" podniósł by się po jego zakupie i następnie 18 latach bezczynnego postoju w porcie.
Po drugie, kabel przechodzi przez poligon wojskowy wokół Bornholmu (strefa zakazana istnieje do dzisiaj) i NATO postawiło warunek, by żadne obce firmy, np. z Polski tam nie wchodziły.
Oczywiście, o takich rzeczach nie masz pojęcia, za to ujadasz na całego.


| Serwisy specjalne: | |
| Wydarzenia: |