
Czyli odwrotnie interpretując tytuł artykułu: Google jest warte tyle do długi, czyli mniej niż zero?
Nie wszyscy na tej misji tracimy. Żołnierze, a szczególnie kadra oficerska wcale na żołd nie narzekają - można się szybko dorobić i urządzić na resztę życia. I nieważne ryzyko - chętnych na wyjazd jest zawsze więcej niż miejsc w kontyngencie.
A co do długów - przypilnujmy POlityków, aby nam nie zafundowali "równości", czyli spłacania długow pazernej garstki przez wszystkich Polaków.
Chciałeś kredycik - tyraj teraz na jego spłatę.
Miliony Polaków kredytów nie brały i nie biorą.
Ciekawe. czy powyższe szacunki obejmują tylko zobowiązania zaległe i wymagalne, czy też, czego się obawiam, nie obejmują zobowiązań które będą narastać już niebawem w przyszłości w rosnącym tempie, a związanych choćby ze starzeniem się społeczeństwa, ujemnym przyrostem naturalnym a więc i większymi wydatkami na emerytury i renty. Wg prof.dr. hab. Artura Śliwińskiego faktyczny, całkowity dług Polski to zarówno zobowiązania zaległe i wymagalne jak też i przyszłe(a te drugie rząd chce ukryć przed społeczeństwem!), które w sumie w rzeczywistości znacznie przekraczają 100 proc. PKB Polski ( źródło: http://www.radio(...)d=106474 - warto zapoznać się). Poza tym zwrócę uwagę na fakt, że PKB to też nie do końca dobry miernik, gdyż zawiera w sobie np. produktywność zagranicznych firm, zwłaszcza hiper i supermarketów, a w Polsce celowym byłoby posłużenie się wskaźnikiem DNB - Dochód Narodowy Brutto, wskazującym wyłącznie na produktywność podmiotów polskich, ukazujący rzeczywisty aktualny stan rzeczy, pozbawiony "propagandy sukcesu". Tylko czy ktoś w kraju nad Wisłą jeszcze myśli o jego społeczeństwie, suwerenie czyli Narodzie, klepiącym coraz większą biedę, a którego młodsza część z braku doświadczenia ma utrudniony start w dorosłe życie zawodowe i społeczne..
100 % racji. W Polsce za to myślą o przyroście naturalnym i reklamują ! Nie taniej byłoby zająć się dochodami i startem życiowym młodych ludzi ? Nie, bo nas mają ich gdzieś, a wszelkie "działania" mają na celu pozorowanie działań i starań !


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.