Kaczyński zadba o "systemy informatyczne..."
Dodam od siebie "jak zwykle,jak o wszystko inne do tej pory..."
A odnośnie wiedzy owej persony nt internetu (dla tych,co już zapomnieli):
http://deser(...)369.html
Panie Prezesie, trzeba by wywalić tego doradce co ten pomysł POdsunął na zbity pysk. Niech się Pan nie martwi zajmiemy się tym skutecznie. Na szczescie krecia robota sie nie uda, liberały-aferały chciały Pana Prezesa zabic 10-04 ale sie nie udało, dlaczego jednak tak mało leciało wtedy aferałów czyzby dostali wczesniej cynk?

Nie ulega wątpliwości że aferały cynk dostały!!
No domyślam się, ale jak czytam takie bzdury to się nie mogę powstrzymać... :D
Listę pasażerów samolotu układał prezes PiS'u. Ktoś kto za potwierdzenie swojej teorii spiskowej przyjmuje fakt, iż było tam mało ludzi z PO moim zdaniem prezentuje zaawansowany stopień paranoi i nadaje się na leczenie bądź do kabaretu...
Wytlumacz chinczykowi na czym polega mazurek dabrowskiego ... ;) na niektorych ludzi szkoda czasu, bo tlumaczenie im rzeczywistosci mija sie z celem. Po co sie przejmujesz? i tak beda uwazac, ze zly swiat zabil prezydenta, bo to nacjonalisci. Niektorzy zas beda pletli jakies nieskladne brednie o dresach, partiach, komorkach i innych niezwiazanych tematach. Tacy sa ludzie kierujacy sie emocjami. Niewiele w ich wypowiedziach logiki, nie dogadasz sie z nimi na swoich "ynteligenckich" zasadach, wierzaj ... ;) musialbys zaczac psioczyc na bogatych i obiecywac ludziom gory zlota za to, ze leza ;)
Henry - błąd. Tak nowobogacka hołota z PO, ćwierinteligenci po zawodówkach, złodzieje, przekręty manifestują swą rzekomą "wyższość" i bogactwo nie z pracy - lecz z rabunku.
Bo "piewszy milion trzeba ukraść"...
Tak nierób, pijaczek i pasożyt Miro Drzewiecki gra z innym złodziejem Ryśkiem Sobiesiakiem w golfa na cudzym katoflisku.
"Elyta" nieudacznej partii analfabetów i przygłupów - Platformy Obywatelskiej.
Henry, bądźmy szczerzy, ale "inteligencji" w przymułach latających po pastwiskach za gumowym nadmuchanym pęcherzem nie widzę za grosz. A z takich przygłupów walących alpagi w krzakach wywodzi się Donald Tusk, takim samym jak on sam wręczał szaliki niedawno, takie sam jak ten który dał absolwentowi wieczorówki, byłemu zmywakowi spod Londynu - Komorowskiemu. Kibolski pijacki szalik do dresu.
Mit o "inteligeckosci" lumpenproletariatu i obiboków z PO sprzedawaj moze gdzieś indziej, please..
Inteligencji to się niemal nie znajdzie w większości partii politycznych na świecie, bo do władzy to się nie pchają ludzie inteligentni tylko żądni władzy przede wszystkim. Sporo z nich ma i owszem różne stopnie naukowe, ale z prawdziwą "inteligencją" mają mało wspólnego. Przede wszystkim środowisko inteligenckie nie uznaje walki o władze wszelkimi metodami, skrajnego konformizmu i całkowitego braku poczucia honoru.
U nas politycy kłamią w żywe oczy tylko po to, żeby się nazajutrz upierać, że "nic takiego nie mówili, a wszelkie nagrania to montaż". Przyzwoity człowiek na ich miejscu, to by się spalił ze wstydu...
anty-POdres - zdajesz sobie sprawe z tego, ze przez caly czas operujesz jezykiem z czasow slusznie minionych? tego typu porownania przywodza jako zywo na mysl hasla typu:
"caly narod jak jeden maz walczy z wielka piescia kapitalizmu", blah blah
Te wszystkie porownania z krzakami, lumpami etc sa niepowazne i dziecinne i nie maja zwiazku z rzeczywistoscia, zamulaja twoje wypowiedzi i naprawde nie chce sie ich czytac, a niczego do dyskusji nie wnosza. Ani to ziebi, ani grzeje, wiec daruj sobie, bo sa naprawde zenujace.
Kwestie oskarzen dot. rzekomego zlodziejstwa osob, ktore tak beztrosko sobie wymieniasz pozostawie bez komentarza, bo - w przeciwienstwie do ciebie - nie uwazam, abym byl prokuratorem, sedzia, czy wymiarem sprawiedliwosci w ogole. Nie wiem, czy ci ludzie sa zlodziejami i przyglupami, a juz w szczegolnosci trudno byloby mi uwierzyc w to, ze sa analfabetami, a i takie oskarzenie padlo z twoich 'ust'.
Waz zatem slowa, bo slowa sluza wyrazeniu jakiegos sensu - twoje pelnia funkcje przeciwskutecznie dekoracyjna, choc zdaje sobie sprawe z tego, ze moga wynikac z frustracji i niedowartosciowania. Ktoz inny wyzywalby i oskarzal innych ludzi bez podania jakichkolwiek dowodow?
Pozdrawiam
Co do
Henry, co do samego internetu, to moinm zdaniem i Tusk i Kaczyński mają o nim zerowe lub bliskie zeru pojęcie. Jeden wie coś o piwsku, a drugi o gołych dziewczynkach. Jednemu pewnie powiedzial Brudziński, a drugiemu Nowak. Też przygłupy obaj.
Natomiast inteligencja gdy rosłem to było: czytanie książek, wycieczki turystyczne. Kopanie pęcherza zwane piłką nożną było jedynie sposobem na spuszczenie z nas młodych "nadmiaru energii" i nie obywało się ono bez picia taniego wina w krzakach i bez bijatyk. Teraz jako dorosły uważam "mundial' za zlot chamów, ćpunów i pijaczyn z całego świata.
Jeśli by sport miał być "inteligencki" to może.. bieg na setkę?
A co do mych frustracji... wiedząc, że uczciwe zarobienie np. na willę na Florydzie jest fizycznie niemożliwe - nie kradnę.
Mogę - czego nigdy nie uczyni Sobiesiak, Drzewiecki ani im podobne męty - opublikować wszystkie swoje dochody i upublicznić przebieg swej pracy.
Dlaczego nie wszyscy mogą tak samo?


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.