Komentarze:

  • ~Normalny Jeszcze
    [w odpowiedzi dla: ~laktozy]

    Zdziwiłbyś się ilu jest w Sieci frustratów, wściekłych partyjniaków, poboznych emerytów a nawet księży (!) z wyższym wykształceniem kryjących się pod 'gładkimi' nick'ami. Mam kilkoro (to także kobiety) takich znajomych, którzy wręcz szczyczą się swoimi 'dokonaniami' w Internecie kiedy dyskutuje,y o tym przy winku. Pozdrawiam,

    23-05-2010, 08:02

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~lnklsd

    To, co aktualnie dzieje się na takich serwisach jak onet czy youtube, to jest coś, czego nie da się określić, ponieważ brak słów. Napisał bym "chore", ale to za mało.

    W internecie powinno być coś na wzór "dowodu osobistego". Ale na to już za późno, niestety.

    06-03-2010, 21:37

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~stan_n1

    stoll to tez pisarz ktorzy splodzil - kukulcze gniazdo - jak to natknal sie na hakiera jakiegos i na podst. tych wydarzen napisal powiesc - jaka jest, nie wiem bo jej nie mam ale nazwisko pamietam. to cale zamieszanie w newsweeku to jeden wielki dym by kupowac newsweeka i tyle

    05-03-2010, 13:20

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Jotgie

    "ale przede wszystkim postępujący proces przeniesienia całego życia do sieci." - od pewnego czasu lansuję pogląd, że tak się stanie DOSŁOWNIE. Nieśmiertelność człowieka będzie polegała na skopiowaniu "mózgu" na jakiś serwer wraz ze świadomością, sposobem myślenia, charakterem, itd. I to chyba prędzej niż myślimy bo obecne rodzące się pokolenie już koże się na to załapać.

    05-03-2010, 13:00

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~laktozy
    [w odpowiedzi dla: ]

    No to może trzeba tym "wieśniakom" teraz internet odłączyć? Można by wydawać pozwolenia na sieć np. tylko ludziom z wyższym wykształceniem. Szamba będzie trochę mniej ale interes zwolni jak sądzę.

    05-03-2010, 10:49

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy