A ja bezczelnie zapytam: za co wszyscy krytykowali Śledzika? -- bo wydaje mi się, że masowa krytyka powstała na zasadzie "nie lubię bo inni nie lubią" plus spamowanie śledzika tekstami typu "wklej ten kod". Akurat czytałem gdzieś wypowiedź kogoś z administracji NK i gość stwierdził, że Śledzik jest strzałem w dziesiątkę, bo mikroblogi paru znanych ludzi są subskrybowane przez mnóstwo osób. A to że rozszczekało się stado małych piesków... Kto na to zwraca uwagę?
A usunięcie Śledzika w przeglądarce? Żaden problem, jedna reguła w Adblocku i nie ma. Nie trzeba żadnych debilnych kodów.
nie rozumiem uporu informatyków z n-k, wszyscy na forach od początku krytykowali tego śledzika a oni wciąż to promują.
Juz mnie niema tam, uff..
http://www.jesteśmy.pl
"Śledzik na iPhone'a to był jakiś koszmar - udało mi się go wywalić w 30 sekund"
No to miałeś wyjątkowe szczęście. Z portalu wyrzucić tą opcją chciało 10 milionów polaków i się nie dało. Mogło się okazać że do usunięcia śledzika z telefonu konieczny będzie jakiś 'specjalny kod usuwający' :)

Właśnie przez tego Śledzia usunąłem konto, bo to było juz uciążliwe. Rozwój niechcianej usługi powoduje coraz wiekszą niechęc internautów, ale NKL nie zdaje sobie z tego sprawy ślepo brnąc w złą stronę.


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.