Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~Rebel

  Okropnie sie zawiodlem na PO. Nie zaglosuje na nich ani na ich kandydata na prezydenta. W rzeczy samej zaglosuje na ... nikogo. skresle cala kartke lub zaglosuje na kogos kto i tak nie ma szans. PO do domu! cenzure se wprowadzac w chinach a nie u nas ! A ja myslalem ze po PISie nie moze byc gorzej :(

  18-01-2010, 09:22

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~zyx

  Ach, juz myślałem że to Graś się samoograniczy w związku z dozwolonym użytkiem za cieciowanie Niemcowi...

  18-01-2010, 09:23

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~zzzzz

  PiS zawiodło mniej PO - nie było aż takich nadziei na normalne rządy.

  18-01-2010, 09:45

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~arti

  Też jestem w szoku co te PO wyprawia z wolnościami jednostki, jawnie działają na zlecenie pewnych grup.

  18-01-2010, 10:23

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~ziutek
  [w odpowiedzi dla: ~Rebel]

  A może lepiej nie iść na wybory, skoro nie ma na kogo głosować? Powiecie - sami się wybiorą. Niech się wybierają, ale bez mojego udziału. Przecież nieważny głos i tak nie ma znaczenia. A niepójście na wybory to "głosowanie nogami".

  18-01-2010, 10:26

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~historyk

  Ciekawe czy Dziadek Donalda T. płacił Adolfowi tantiemy za śpiewanie "Hajli, hajlo, hajla!" gdy maszerował? Czy śpiewał piracko?

  18-01-2010, 10:39

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Mir
  [w odpowiedzi dla: ~ziutek]

  Nie pójście na wybory to wymiganie się od obywatelskiego obowiązku. Nie idąc pokazujesz, że mogą robić co chcą bo ich olewasz. Dodatkowy leń wśród obywateli. Razem - całkiem pokaźny odsetek społeczeństwa. Oddając nieważny głos wyrażasz sprzeciw dla obecnej sytuacji. Skreślając całą kartę dajesz do zrozumienia, że nie widzisz kandydata dla siebie i nie popierasz nikogo ze startujących. W komisjach wyborczych siedzą zwykli ludzie. Gdyby co dziesiąta karta była skreślona z pewnością zaczęliby o tym mówić w mediach albo pisać na blogach.

  18-01-2010, 10:44

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Mir
  [w odpowiedzi dla: ~historyk]

  To już przesada. Gdybyś miał cokolwiek wspólnego z historią, a nie czystą nienawiścią do określonej grupy ludzi, wiedziałbyś, że akurat dziadek Tuska wielkiego wybory nie miał podobnie jak setki jego sąsiadów będących w podobnej sytuacji. Tylko nie mów, że to taka hańba, że lepiej być rozstrzelanym. Taka odpowiedź znaczyłaby, że skazujesz na śmierć nie tylko własną rodzinę ale często całą wieś.

  18-01-2010, 10:47

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Radca Prawny

  Mam nadzieje ze wraz z wejsciem tej ustawy w zycie, ktos zajmie sie strona [--- dane usuniete przez moderatora ---] gdzie nielegalnie udostepnia filmy sciagniete z rosyjskich serwisow. Oraz dostanie dozywotni zakaz dostepu do internetu!

  18-01-2010, 10:52

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~ziutek
  [w odpowiedzi dla: ~Mir]

  Co to takiego obywatelski obowiązek? Jakiś rodzaj przymusu? Dla mnie coś takiego nie istnieje. Nie ma OBYWATELSKIEGO OBOWIĄZKU. Jest tylko MOJA DOBRA WOLA. I tyle ...

  18-01-2010, 10:56

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~obywatel007

  PO czy nie PO to nie ma znaczenia. Mocny lobbing trafilby takze w PiS. U nas jest jedno jasne: trzeba zmienic sposob dzialania rzadu. Jak to jest ze psy moga dostac pieniadze od zaiksow? Jak to jest ze w walce z hazardem internetowym ktory nie isntnieje w praktyce wydalo sie nowa ustawe ktora zezwala na wiele naduzyc? To nie sa pomysly rzadzacych bo oni to maja gdzies. To wszystko jest przepchane przez firmy z zachodu. Nie jest to wina partii na 100% bo wszyscy w rzadzie dokladnie wiedza co bylo powodem. Gdyby nie dawali na to przyzwolenia to mysle ze powiedzieliby o tym glosno.

  18-01-2010, 10:56

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~jacek

  glupis jak but, panie radco.
  zal.

  18-01-2010, 11:08

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~ana

  Jeśli zlikwidują to koniec głosowania na PO i na te ich idiotyzmy. Zamiast robić ustawy poprawiające życie ludzi tak sie zasłaniają różnymi idiotyzmami!!
  Skąd ktoś przed pobraniem pliku i przed sprawdzeniem organo-leptycznie ma wiedzieć, że dany plik jest nielegalny? Przecież nikt nie zna telepatii!!!!!

  18-01-2010, 11:24

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Mir
  [w odpowiedzi dla: ~ziutek]

  Obowiązek obywatelski to klauzula generalna. To coś co posiadali nauczyciele organizujący tajne nauczanie, żołnierze AK ale również osoby sprzątające parki przed PRL-owskimi świętami. Podobnie jak w przypadku dobrej woli nikt ci tego nie zdefiniuje. Jeśli dla ciebie nie istnieje twój wybór. Szkoda tylko Polski.

  18-01-2010, 11:31

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Bloom

  Rozumieć to należy tak, że dzielenie się programami na zasadzie dozwolonego użytku już jest zabronione... więc po co nowa ustawa? Goście zwyczajnie kłamią w żywe oczy.

  Jeżeli ktoś kradnie naszą wolność, to jest złodziejem prawda? A może wolność nie ma żadnej wartości?

  Cóż - zanosi się na to, że jeżeli mam dwoje dzieci, to płacę 4 abonamenty... To jest dopiero złodziejstwo.

  18-01-2010, 11:35

  Odpowiedz
  odpowiedz