no tak, te podatki to "zabijają" w Polce inicjatywę.
sądzę, że Dell został traktowany na preferencyjnych warunkach, nie to co mała przedsiębiorczość.
może, swój model biznesowy, w głównej mierze oparł na sprzedaży komputerów w Polsce. a ta pewnie za bardzo nie szła i teraz się ją pozbywa.
wstyd mi za Łódź,w której mieszkam. Tutaj jeszcze nigdy obecna władza nie zrobiła nic co by było z korzyścią dla Łodzian. Nawet jak z wierzchu wychodzi lux to potem wychodzą wałki. jestem na 99% pewien, że dell kasy nie zwroci...są za duzi na nasz wymiar sprawiedliwości.
HAHAHA frajerzy jesli myslicie ze rzad dziala na korzysc podatnikow to sie mylicie! Ile jeszcze lat musicie zyc na tym swiecie i obserwowac ten gowniany kraj aby dojsc do tego wniosku? Rzad dziala tylko i wylacznie we wlasnym interesie a podatnicy to dla niego dojne krowy! Dlatego w Polsce ciagle mamy socjalizm, ktorego niemozliwosc logiczna i finansowa udowodnil dawno temu Ludwig Von Mises, bo to lezy w interesie ludzi u koryta. A ciemne masy ciagle glosuja na PIS PO SLD PSL, chociaz wszystkie te partie to ten sam zlodziejski socjalizm. Nie od dzis wiadomo ze w socjalizmie najlepiej ma nie ten co dostaje tylko ten co rozdziela:) Kazdy program panstwa pomyslany jest tak aby uzaleznic podatnikow jak najbardziej od politykow, tak aby mogli nam oni obiecac coraz to wiecej nowych rzczy na kolejnych wyborach - najczesciej jest to poprawianie instytucji badz praw ktore same wczesniej stworzyli i ktore jak kazdy wynalazek panstwa nie ma prawa dzialac. Polacy walczcie o swoja wolnosc i niezaleznosc od panstwa! Nie liczcie na to ze jakis polityk cokolwiek zrobi dla waszego dobra - liczcie na siebie a ich najlepiej poslac do piachu!


© 1998-2026 Dziennik Internautów Sp. z o.o.