Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • kashub
  m
  Użytkownik DI kashub (5)

  Prędzej czy później Google zasyfi wszystkie swoje usługi reklamami, ale jakby nie patrzeć należy im się. Nie ma drugiego takiego w sieci, co by tyle różnych usług dał za darmo :)

  20-07-2009, 08:38

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Użyszkodnik

  Wiesz że ja nie mam z tym problemów ? Wystarczy popatrzeć na reklamy które google umieszcza. Nie są to badziewne flashe grające melodyjki, durne filmiki w bannerze i tego typu głupoty które sprawiają że dziękuje bogu za AdBlock.
  Reklamy google są wkomponowane w całość, zawsze gdzieś na uboczu tak że ani nie przeszkadzają ani nie są blokowane aplikacjami (przynajmniej u mnie) ani się z niczym nie gryzą.

  Także ja jestem za. Nawet w gmail mogę zobaczyć gdzieś reklamę tak długo jak na jej treść nie będzie miał wpływ treść listu jaki otrzymałem.

  20-07-2009, 10:11

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • marx
  m
  Użytkownik DI marx (537)

  google daje tyle usług, że te reklamy jak dla mnie to ułamek, i nie są nachalne

  20-07-2009, 10:35

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Brak
  m
  Użytkownik DI Brak (196)

  Youtube to syf, jest to pokazane wtedy, kiedy chce obejżeć teledysk zespołu (który ma promować płyte) a się okazuje że nie moge z powodu praw autorskich o_O... Ż E C O?

  Musze wchodzić przez amerykańskie proxy, lub bramki,żeby filmy oglądać , ŚMIECH NA SALI!

  Są oczywiście inne serwisy, takie jak Dailymotion, tam nie ma żadnych cholernych ograniczeń z tego powodu że jestem z polski.
  Problem w tym że tam jest lepsza jakość klipów nawet, ale jest znacznie mniej popularny.

  Tak jak z dzisiejszym gadu-gadu, to że używa go 5 mln polaków nie znaczy że jest lepszy od n.p protokołu czy komunikatora tlen,w którym jest chociażby szyfrowanie(zapowiedź tego była 6 lat temu że to wprowadzą w gg,ani widu ani słychu),kontrola która pokazuje że ktoś do nas coś aktualnie pisze,tylko zamiast numeru, adres e-mail itd itd :]
  To tylko jeden z przykładów, tak samo można o IE powiedzieć, to że używa go najwięcej osób znaczy że jest najlepszy?

  Ja osobiście nie mam nic do youtube, ale z tymi ograniczeniami że nie moge tego oglądać bo jestem z polski to MOCNA przesada, i jakość tamtych filmików też nie jest dobra :/

  20-07-2009, 11:05

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Gostek

  Nie tłumacz jak dziecku, że im się należy. Mogliby wymyślić inny sposób na zarabianie, niż zakrywanie filmu reklamą, bo wtedy ludzie przestaną je oglądać.

  20-07-2009, 11:37

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Gość

  @Brak:
  Jakość filmów na YouTube zależy od jakości zuplodowanego materiału. Jeżeli ktoś wrzuca filmiki z telefonu 320x240 to YouTube nie polepszy magicznie jakości.
  "tak samo można o IE powiedzieć, to że używa go najwięcej osób..."
  www.ranking.pl

  21-07-2009, 14:47

  Odpowiedz
  odpowiedz