Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~kolodziej

  Ojej teraz cybersex to pewnie tez wyslanie zdjec z wakacji nad morzem? Ja sie zastanawiam na prawde co kryje sie pod terminem "cybersex" bo raczej nie jest to przesylanie zdjec znajomym/nieznajomym droga e-mailowa. Niech sie ogarna ci co to tak nazywaja...

  11-12-2008, 12:34

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Wiesław

  Cybersex to np. rozbieranie nago przed kamerą, albo seksualna rozmowa na Gadu Gadu albo czacie. Samo przesyłanie nagich zdjęć to co najwyżej cybernaturyzm lub cybererotyka - jeśli zdjęcie ma charakter erotyczny. Słowo "cybersex" zostało tutaj nadużyte.

  11-12-2008, 13:26

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~chwila

  Cybersex to rozmowa pomiędzy ludźmi ktora powoduje u nich reakcje seksualne , zazwyczaj obie strony lub tez jedna uprawiają onanizm , przy czym cybersex nie musi kończyć się stuprocentową satysfakcją fizyczną u wirtualnych partnerów a czasem jedynie emocjonalną , czyli traktować cybersex można tutaj jako grę wstępną .
  Nie mniej jednak cybersex to zdrada partnera jeśli takowego się ma w świecie realnym.
  Rozmowa o seksie kiedy żadne z partnerów nie odczuwa erotycznego podniecenia nie jest cybersexem , ale zwykłą dyskusją.


  11-12-2008, 14:53

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Henry

  Jakiz znowu cyberseks? durne haslo marketingowe stworzone przez bzdurne portale i wszystkowiedzacych komentatorow internetu, ktorzy maja z nim niewiele wspolnego.
  Swoja droga trzeba byc idiota, by wyslac komukolwiek przez internet rozebrane zdjecia, jednak nie dziwi w tym przypadku fakt takiego dzialania, gdyz dopuscili sie tego badani amerykanie. P.S wyslanie komus zdjecia bez swetra moze byc co najwyzej mile.

  11-12-2008, 18:15

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Michal

  Ja w tym, że temat pojawił się akurat teraz widzę inny kontekst - nie wiem czy zauważyliście, ale na finiszu prac legislacyjnych jest nowe "przestępstwo" w polskim KK - prezentowanie osobom trzecim zdjęć/video rozebranych (niekoniecznie nagich) osób, w tym przesłanych przez nie same, ale i uchwyconych kompletnie pijanymi i rozebranymi. Obecny min. sprawiedliwości wypowiadał się, że to na na liczne prośby osób, którym potem wstyd. No cholera - nie wiem jakim trzeba być debilem by rozbierać się przed aparatem/kamerą, wysyłać to w świat, a potem robić z tego przestępstwo. Ale już nic mnie nie zdziwi - społeczeństwo głupieje i dzecinnieje na potęgę, więc prawo stara się "nadążyć" za postępującym debilizmem. A wystarczyłoby gdyby ludzie po prostu przyzwoicie się zachowywali i nie prezentowali swojej gołej d*y nie myśląc, że potem może im być niezręcznie.

  12-12-2008, 00:17

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~alonso

  ja uwarzam ze cyberseks jest ok nie wiem co od niego chcecie

  12-12-2008, 13:17

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~odpak

  Amerykańskie nastoletnie panienki są już totalnie zdegenerowane!! Jak można wysyłać zdjęcia i filmy, na których jest się nago i robi się różne... rzeczy, jakiemuś koledze ze szkoły (najczęściej temu największemu cwaniakowi, burakowi, itp. jednocześnie pięknemu i bogatemu), tylko po to, aby zwrócił uwagę??
  Nic dziwnego, że na wszystkich *chanach, anonib, itp. portalach, co dzień pojawiają się tysiące takich materiałów wysyłanych przez ludzi z całego świata.

  Ciekawe kiedy moda na takie coś przyjdzie z debilnej hameryki, do polski. A na pewno przyjdzie. Bo jak powszechnie wiadomo, młodzi chcą się amerykanizować w każdym aspekcie życia :/

  12-12-2008, 17:14

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~PrzeM

  ale kurczę macie zdjecia...

  12-12-2008, 17:29

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • mkmkmk
  m
  Użytkownik DI mkmkmk (9)
  [w odpowiedzi dla: ~Michal]

  Spoleczenstwo nie glupieje, tylko internet sprawia ze ludzka glupota jest bardziej widoczna

  12-12-2008, 18:19

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~nowak

  Haha, co za debilny raport, co za kretyn wogóle ma tak chore poglądy. No zaraz padne ze śmiechu
  Czy zaraz zaczniecie pisać o ekologii, o jakiś wymyslonych efektach cieplarnianych? he

  12-12-2008, 21:59

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~lolek

  ale was poniosła wyobraznia z tymi gumisiami żelkami

  12-12-2008, 22:15

  Odpowiedz
  odpowiedz