Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • gluth
  m
  Użytkownik DI gluth (144)

  Mam konto w tym serwisie, wyszukiwarka jest ciekawa - wyszukuje nawet zmodyfikowane zdjęcia - szkoda tylko, że mają ubogą bazę danych obrazków.

  22-08-2008, 10:05

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Groosiek
  m
  Użytkownik DI Groosiek (20)

  Dzięki temu będzie wiadomo kto komu ukradł obrazek. Świetna koncepcja, czekałem na to od dawna. Mam nadzieję, że projekt się rozwinie i będzie możliwość wyszukiwania w większej bazie obrazków.

  22-08-2008, 10:25

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~jak

  Yeah, ja też na to czekałem.
  Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu technologia będzie się rozwijać i będziemy mogli np. zrobić zdjęcie jakiegoś przedmiotu, którego nazwy nie znamy, a wyszukiwarka znajdzie nam zdjęcie tego przedmiotu na jakiejś stronie, gdzie prawdopodobnie znajdziemy potrzebne nam informacje. Będzie to szalenie przydatne. Ale raczej nieprędko coś takiego zostanie stworzone i nie zawsze będzie skuteczne.

  22-08-2008, 14:02

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~kalejdoskop

  moze zamiast robic zdjecia przedmiotow i wysylac do internetu ruszymy nasze 4 litery puki jeszcze nam do krzesel nie poprzyrastaly i pojdziemy do sasiada sie spytac czy wie co to jest?

  Jedyne godne uwagi zastosowanie to wlasnie wyszukiwanie pierwotnego obrazka. Wtedy mozna szybko uzyskac dowod na kradziez i tym podobne.

  22-08-2008, 18:29

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~R19

  Użyty przez DI obrazek http://di.co(...)9677.png
  znaleziono na 4 innych stronach ;-)

  22-08-2008, 18:37

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~jak

  Kalejdoskop, może zwykłych wyszukiwarek też nie używać, tylko szperać w bibliotekach w poszukiwaniu informacji?

  Kiedyś nie było Internetu i ludzie jakoś żyli.
  Tak samo jak teraz nie ma wyszukiwarek o możliwościach opisanych w moim poprzednim poście.

  Co będzie za parę lat - nie wiemy.

  A sąsiad alfą i omegą nie jest, też może nie wiedzieć :)

  22-08-2008, 21:14

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~piotrek21

  super. znowu rozkwitnie złodziejstwo oparte na prawie autorskim. juz widze tych kolesi ktorzy kupuja hurtem duze ilosci obrazkow a potem zatrudnia studentow do szperania w necie kto uzyl ich obrazka. procesy, sprawy sadowe, kilkutysieczne odszkodowania.
  BRAWO ;)

  24-08-2008, 23:30

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~krzyszt_off_74

  Fajna taka wyszukiwarka. Załóżmy sytuacje ze Zbyszek i Ewa robią sobie w łóżku zdjecia dla zabawy i wyłącznie dla swojego użytku. Ale Zbyszek jest cham i udostępnia te zdjecia ślicznej Ewy gdzieś w sieci. Normalnie Ewa nigdy by na nie nie trafiła a tak to ma szansę i założyć Zbyszkowi sprawę w sądzie. Nie raz tak bylo i jest ze chłopak po rozstaniu z dziewczyna w akcie zemsty wypuszcza w świat Jej prywatne zdjecia.

  25-08-2008, 18:54

  Odpowiedz
  odpowiedz