Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~atx

    Pytanie do kogos, kto juz zainstalowal ta wersje - da sie wreszcie uzywac skorki Native? W wersji 9.5 tak ja skopali, ze boli glowa.

    20-08-2008, 14:33

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Jurgi
    Użytkownik DI Jurgi (1377)

    No, a ja się zastanawiałem, czemu mi się Gmail zacina przy domyślnym interfejsie.
    @~atx — a co było nie tak ze skórką Native? U mnie w tej chwili działa normalnie, oczywiście ikony ma z domyślnej dla 9.50. Jak chcesz stary wygląd, to musisz sobie starą skórkę oddzielnie ściągnąć.
    Osobiście od dawna używam skórki BeOS.

    20-08-2008, 15:24

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~tedd

    Skórka Opera 9 Classic Skin działa bardzo dobrze pod 9.52. Chociaż ja już bardzo polubiłem nowego skina z 9.50 - polecam ją w wersji lekko zmodyfikowanej: http://my.op(...)?id=8175

    20-08-2008, 15:27

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~pawels

    > Pomoc komunikatu "Engine Init() Failed",
    > który można czasem zobaczyć podczas startu
    > programu.
    świetnie działa, kieruje na stronę 404...

    20-08-2008, 15:46

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~jarek

    OPERA RULEZZZ :)

    21-08-2008, 12:05

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Seji
    [w odpowiedzi dla: ~]

    Jakie dodatki?

    21-08-2008, 18:18

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~tomi80

    To było niepotrzebne! Zajechało Onetowym komentarzem!

    21-08-2008, 22:07

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~atx
    [w odpowiedzi dla: Jurgi]

    W wersji 9.50 w skorce Native skopali pasek zakladek (kart). Wczesniej aktywna strona byla pokazywana na pasku jako "wcisnieta" (dokladnie tak jak w taskbarze klasycznego stylu Windows), a w 9.50+ jest tylko zaznaczona ciut jasniejszym kolorem, przez co ciezko ja rozpoznac. Przy wiekszej ilosci otwartych stron (mniejsze zakladki) jest to juz praktycznie niemozliwe.

    Tu sa screenshoty:
    http://my.op(...)d=235942

    Nowe ikony tez sa kiepskie jesli uzywa sie stylu native. Wszystkie sa na czarno, a ze w native jest jednolite tlo (nie ma roznego tla pod roznymi strefami, jak w glownym skinie), to po prostu zlewaja sie ze soba. Poza tym detale w rodzaju niepozaznaczanych krawedzi paneli itp.

    Przez to wszystko 9.50 jest dla mnie nie do uzycia i na razie siedze na 9.27, co madre nie jest (niezalatane dziury), ale naprawde nie daje rady uzywac 9.50 :(

    22-08-2008, 11:29

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~pip

    @atx - zapraszam do okulisty ;)

    24-08-2008, 10:45

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy