Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~aaa

    ...hostownic... ciekawie by brzmiało :)

    25-02-2008, 13:54

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~arty

    Korzystam z usług firmy hostingowej za naszą zachodnią granicą, przez niespełna dwa lata serwis był niedostępny przez łącznie kilka godzin (nie licząc momentów w których był niedostępny z winy administratora, czyt. mojej :-) )
    póki co (..odpukać..), takie usługi są mi zbędne

    Za to serwis czytodziała.pl mogę chyba uznać za jeden z droższych tego typu jakie dane mi było spotkać w sieci, pomijając całkiem sporo darmowych ofert tego typu.
    Taki np siteuptime jest przez pół tańszy..

    25-02-2008, 14:56

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~noforhome

    Jesli chodzi o czytodziala.pl, to od 9.90 mozna miec monitoring. A kupujac w promocji najwiekszy pakiet wyjdzie raptem 50 zl miesiecznie, to chyab sporo taniej niz u konkurencji czy nawet za granica..

    25-02-2008, 16:24

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~arty

    @noforhome: obierasz taktykę jak Microsoft i próbujesz udowodnić, że coś co kosztuje x pieniędzy jest tańsze od czegoś darmowego o podobnej funkcjonalności :)
    Chociażby wspomniany przeze mnie SiteUptime oferuje darmową usługę tego typu o parametrach wcale nie takich znacząco gorszych. Oprócz tego ma jeszcze plany za raptem 5$ i raptem 10$ (bez żadnych promocji)

    26-02-2008, 08:33

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~SBKch

    W Polsce ovh rządzi :D

    18-04-2008, 11:10

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~bitbull

    hmmm ciekawy raport, czołówka polskich firm oferujących hosting
    jaka firme możecie polecić? jakieś opinie?

    28-02-2011, 18:21

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy