Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

  • ~K4c

    Utrzymywanie sieci zombie jest karane? Mysle, ze jesli nie udowodnia mu ze za ich pomoca wyludzal pieniadze w zamian za zaprzestanie atakow DDoS, to nic mu nie zrobia, i chyba dlatego wlasnie ze nie sa w stanie tego udowodnic puscili chlopaka bez stawiania zarzutow.

    BTW. Ma 18 lat, a poczatki przypadaja na czas szkoly sredniej, to w jakim wieku oni koncza ogolniak? ;-)

    30-11-2007, 12:29

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~lubielizac(;)

    "Początki jego hackerskiej "kariery" przypadają jeszcze na czasy szkoły średniej."

    Przypadek a) Gdzie widzisz problem z wiekiem i szkołą średnią?
    Przypadek b) Może kilka razy nie zdał, bo miał sieć komputerów zombie i musiał gdzieś ukrywać miliony dolarów?

    30-11-2007, 15:16

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Tomasz Chiliński
    m

    To jeszcze:
    Przypadek c) któryś z dziennikarzy z lenistwa nie chciał sprawdzić pewnych informacji i puścił na szybkiego wiadomość (nie, to nie aluzja do DI).
    Najbardziej prawdopodobny to najprościej uzasadniający Wasze wątpliwości ;-)

    30-11-2007, 15:21

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~mrt

    Panie Marcinie (dot. Autora artykułu), proszę nie wpisywać się w nurt ignorantów i nie określać mianem "haker" zwykłego przestępcy. Od kogo innego tego bym nie oczekiwał, ale od DI - jak najbardziej.

    Z góry dziękuję i pozdrawiam

    30-11-2007, 22:08

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~...........

    tak ciężko PRZECZYTAĆ
    co znaczy HAKER a co PRZESTĘPCA ?

    Faktycznie,to naprawdę grozi zmasowaniem budyniu ,a nuż jeszcze za dużo tej wiedzy...

    22-04-2008, 12:24

    Odpowiedz
    odpowiedz
Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  
Chwilowo brak danych. Sprawdź później :)


Partnerzy