Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~AzMoDaN

  Dobrze chłop robi! Adblock Plus będzie miał darmową reklamę, zresztą Firefox też. Nieświadomi się dowiedzą że reklamy ułomnych marketoidów można blokować, zamiast czekać na pojawienie się krzyżyka do zamknięcia.
  Pozdrawiam użytkowników Fx oraz ABP :)

  24-08-2007, 08:22

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~azhag

  strzelił sobie w stopę, ciekawe o ile czytalność bloga mu spadnie :)

  24-08-2007, 08:25

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~misio

  ADP jest świetny, wreszcie mam spokój z reklamami. Dla stron które lubię ustawiam brak blokowania, ale nachalne reklamy na cały ekran, wyjące i zasłaniające wszytko to tnę równo z trawą.

  24-08-2007, 08:30

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Chudy

  Każdy ma prawo decydować czy chce oglądać reklamy czy też nie. To, że siłą wyłączy adblocka i firefoksa nie znaczy, że zaraz kliknie na reklamy.

  Niech zorganizuje akcję przeciwko inwazyjnym reklamom na wielkich witrynach, a nie użytkownikom, którzy chcą tylko informacji a nie reklamy na 3/4 strony gdzie nie wiadomo gdzie jest zamykający X (reklamy dźwiękowe to też przegięcie).

  24-08-2007, 08:40

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~znik1

  Zakaz wyłączania TV na reklamach? :) właśnie to nam wciska ten chory bloger. Ja tnę reklamy na cały ekran, oraz nadmiernie animowane. A jak zechce mi się skorzystać z tego chorego bloga, to i tak FF przestawię aby udawał explodera. ciekawe jak ten łoś mnie namierzy :) chociaż wątpię bym na jego stronie kiedykolwiek zawitał.

  24-08-2007, 08:46

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Nh2003

  Mowicie ze blokujecie wielkie reklamy, animowane, przeszkadzajace itd. A co z malymi stronami na ktorych np. jest box od googla? Obroty takich niewielkich stron spadaja i czesto jest to powod zamkniecia danej witryny.

  Sam jestem w sytuacji ze nie stac mnie na serwer, reklamy nie pokrywaja nawet 1/3 kosztow a jeszcze dodatkowo sa blokowane przez tego typu wtyczki. Gdyby nie to ze lada chwila podpisuje umowe ze sponsorem to tez bym musial zamknac strone nad ktora pracowalem prawie 3 lata.

  24-08-2007, 08:54

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~nikt

  Wystarczy, ze mamy opere i wsio, moza wejsc na jego strone.

  Zreszta zalatwia sprawe polowicznie "No-Script" rownie dobry :)

  24-08-2007, 08:55

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~BAQ

  biedactwo, prowadzi blog by zbić na tym kasę i się obraził, że nie na wszystkich uda mu się zarobić. ADP jest bardzo dobrym dodatkiem na nachalne reklamy zasłaniające całą strone. Ja z niego nie zrezygnuję a cudzych wypocin na blogach nie chce mi się czytać

  24-08-2007, 08:55

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~ko-yama

  Oglądanie reklam musi być dobrowolne. Inaczej marna z tego korzyść dla reklamodawcy. To właśnie rzeczą twórcy reklamy jest dbanie o to by była nienachalna i nie odstraszała od siebie odbiorcy. Ta nachalność reklam wyskakujących i utrudniających przeglądania była przyczyną powstania AdBlocka. Przykładem pozytywnym są reklamy dodawane przez Google'a.

  24-08-2007, 09:04

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~mikuni

  "obecnie na stronie z dodatkami Mozilli jest ono jest ono wymienione jako drugie" Mały błąd chyba.
  adblock jest super!

  24-08-2007, 09:19

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~mtm

  Zapewne rozpoznaje Firefox'a po User-Agencie. Co za problem zmienić ?

  24-08-2007, 09:32

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~valkyr

  nietylko firefoks jest blokowany, epiphany (którego uzywam) tez i pewno wszystke przegladarki oparte na gecko

  24-08-2007, 09:34

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~HDS

  Żal mi takiej ciemnoty i zacofania jak ten pro-blogger.
  Przypomina mi to taki mały protest, jaki kiedyś wyraził Bill Gates odnoście GNU i początków darmowego, otwartego software`u

  24-08-2007, 09:39

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Holden Caulfield

  Czy ten śmieszny blogger to jakaś sławna postać, żeby robić o tym niusa? Kogo obchodzi, że on coś sobie blokuje? Niech sobie bloguje i blokuje, a czytać to będzie wyłącznie jego rodzina.

  Poziom reklam na stronach osiągnął takie rozmiary i są tak nachalne i inwazyjne, że nie ma innego wyjścia jak je blokować. Przykładowo - gdybym nie mógł ich zablokować na onecie, wogóle przestałbym korzystać z tego serwisu.

  Prowadzę serwis www, na którym mam reklamy adsense i nie przyszlo mi do glowy blokować blokujących reklamy, a nawet nie kasuję wątków tłumaczących jak to zrobić na moim forum. Im więcej użytkownikow tym lepiej, blokujący reklamy przyciągna innych, także tych nieblokujących.

  Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, ze obecnie nie płaci sie za wyświetlenie reklamy tylko za kliknięcie w nią, więc argumenty że małe strony tracą pieniądze na utrzymanie serwisu jest zupełnie nie trafiona.

  24-08-2007, 09:55

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~squade

  Czy przypadkiem do Firefox'a nie ma jakiejś wtyczki podmieniające identyfikator przeglądarki na ms-ową??

  24-08-2007, 10:02

  Odpowiedz
  odpowiedz

RSS