zaawansowane  Szukaj: w Google w DI
email:   hasło:   
zapamiętaj mnie   rejestracja  •   nie pamiętasz hasła?
Piątek, 5 grudnia 2008

Komentarze

do: Bank poleca Internet Explorera

  • ~test

    @Vilk
    Prawdę mówiąc, to niezbyt mnie to obchodzi. Cieszę się, że ja jestem obsługiwany.

    07-08-2006, 11:45

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~zzz

    Heh, muszę pamiętać o tym BPH i unikać go jak ognia. Bank Śląski to też [ocenzurowałem ;) ], ale przynajmniej działa pod Windą w FF, zobaczę jeszcze pod linuksem, jeśli będą problemy, to zrezygnuję z usług tego banku (tylko na rzecz czego? PKO?).

    07-08-2006, 12:09

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Użyszkodnik

    To nie jest jedyny bank, który ma kłopoty z operą. Swego czasu walczyłem z Lukasem (po miesiącu nastąpił przełom i pełen sukces - działa pod FF i O tak pod Win jak i pod Linuksem).
    Co do problemu Jerzego z podpisem w BPH - zamiast narzekać należało zadzwonić do obsługi technicznej banku ;-) Bardzo miło i szybko mówią co jest nie tak i co trzeba zmienić w systemie żeby podpis zadziałał.
    Jest tam problem zdaje się z kodowaniem - applet Javy korzysta z ISO8859-2 natomiast większość dystrybucji domyślnie ustawia kodowanie na UTF-8.
    Najlepiej dodać w /etc/profile następujące linijki:
    LANG="pl_PL"< ;br/>SYSFONT="lat2-16"<br/&g t;export LANG SYSFONT
    zrestartować i sprawa będzie załatwiona - podpis zacznie działać we wszystkich przeglądarkach (Konq/FF/O)

    07-08-2006, 12:25

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~mormon

    ja korzystam z multibanku i z każdą przeglądarką jaką próbowałem (Firefox, Opera, Konqueror, Safari), wszystko działało.

    07-08-2006, 12:32

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Użyszkodnik

    Oczywiście w tych instrukcjach, które przesłałem miało nie być tych BRów - może ktoś z adminów mógłby to wyczyścić, żeby niepotrzebnie nie mylić ludzi :-) Dziękuję
    zzz - siejesz waść panikę i tyle

    07-08-2006, 12:34

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Lukaszeq
    m
    Użytkownik DI Lukaszeq (284)

    Muahaha! To sobie zrobili reklamę dla internautów, dobrze że póki co nie mam żadnych problemów z Inteligo pod Firefoxem.

    07-08-2006, 13:11

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Użytkownik DI  ()

    Raiffeisen też zadbał o Fx'owiczów :D i lunuxowców.
    Niemiecka jakość ;)

    07-08-2006, 14:53

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Miska

    Z mojego doswiadczeina wiem że nie trzeba instalować apletu z ING za każdym razem, a tylko wtedy gdy się on zmienił. Używam INGOnline w FF na linuxie i windows, tak jeden jak i drugi czasem mówi ze nie mam komponentu. ale nie zawsze! (w cache javy widać wersje apletów z tych dni kiedy muszę ściągać je ręcznie)
    Jak do tej pory nie doświadczyłem złego działania INGOnline, ale ja nie używam Opery.
    Choć nie, na początku (ze 2 lata temu?) w FF nie działało, tylko Netscape i IE. Poprawili (a może FF się poprawił) po jakimś miesiącu.

    07-08-2006, 14:54

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~znik1

    Widocznie ING ma w glebokim powazaniu co 5-tego internetowego klienta. Trzeba wiac do konkurencji ;)

    07-08-2006, 15:25

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Miko

    Dziwne, ja korzystam z BPH pod Operą i nigdy nie było żadnych problemów. Potiwerdzam również, że obsługę klientamają chyba najlepszą w tym kraju, zawsze bardzo szybko reagują na wszelkie problemy, niekoniecznie związane z internetem. Lecz coś za coś, konta są wyjątkowo drogie w porównaniu do mBanku czy Ineligo.

    07-08-2006, 15:51

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~endel

    Z konta internetowego w Citibanku rowniez nie da sie skozystac spod ZADNEJ wersji Opery...

    07-08-2006, 16:34

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • Jurgi
    Użytkownik DI Jurgi (1198)

    Ktoś słusznie zauważył, że dla banków personel informatyczny to tylko zbędna gęba do wyżywienia (za to jak coś się zdupi, to jest na kogo zwalić) i żałują pieniędzy na porządnych fachowców.
    Proponuję żądać od banku na piśmie potwierdzenia, ze zalecają IE. W razie kradzieży pieniążków będzie wiadomo, kogo wina (bank zmusza nas do korzystania z najmniej bezpiecznych rozwiązań - głupota czy celowe działanie?).
    Na szczęście my klienci możemy głosować portfelem.

    07-08-2006, 16:45

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~andol

    Jerzy: Opera nie ma problemów z systemem internetowym BPH. Być może ten post Ci pomoże:

    http://my.opera.com/p olski/forums/topic.dml?id=42179&t=1154962707&a mp;page=4#comment860538

    07-08-2006, 17:03

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~andol

    Z powyższego adresu należy usunąć spację występującą we fragmencie "p olski".

    07-08-2006, 17:05

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • ~Świętojebliwy

    Czy są gdzieś w sieci dostępne testy/symulacje bankowości internetowej i opłacalności banków (opłaty, prowizje, powsumowanie po okresie użytkowania itp.)?
    Na dzień dzisiejszy mam wybór między dwoma bankami ING i PKO, do najbliższego bankomatu mBanku mam 10 min. jazdy autobusem, więc nie mam specjalnie dużego wyboru a ING i PKO z tego co się orientuję są porównywalne.

    07-08-2006, 17:26

    Odpowiedz
    odpowiedz
  • « 1 2 3 »
Dodaj nowy

HTML zablokowany

można używać prostych znaczników BBCode

pola oznaczone * są wymagane

Dostępne znaczniki:

[b] pogrubienie [/b]
[i] pochylenie [/i]
[u] podkreślenie [/u]
[url]http://www.di.com.pl[/url]
[url=DI]http://www.di.com.pl[/url]


Powiadom mnie gdy ktoś odpowie  
Aby otrzymać powiadomienie, musisz podać adres email
Odpowiedz na proste pytanie *:
Ile jest 9 x dziewięć?

Zarejestruj się! - nie będziesz musiał się podpisywać i wpisywać odpowiedzi!


Copyright © 1998-2008 by Dziennik Internautów Sp. z o.o.  Wszelkie prawa zastrzeżone.  •  Analiza ruchu: stat24.com