Komentarze:

 • ~zax

  Szanowni Państwo wybuch reaktorów w Japonii potwierdził moją słuszną teorię. Woda paliwo przyszłości. Nagromadzona para w płaszczu obok reaktora podniosła się ponad 900 oC oraz zwiększone ciśnienie spowodowało podwójną reakcję pęknięcie płaszcza i uwolnienie się wodoru. Uwolnił się ponieważ przy temperaturze 900 oC następuje rozkład pary wodnej na tlen i wodór, tlen jest 15 razy cięższy od wodoru i uwolniony wodór już oddzielony wydostał się poprzez pęknięty płaszcz na zewnątrz, co spowodowało wybuch. Wybudowanie sita molekularnego i zbiornika odbioru wodoru małej pojemności a dużej powierzchni spowoduje że będziemy mieli szybki odbiór wodoru, poprzez przewody odprowadzające umieszczone w wymiennikach ciepła, nastąpi stały dopływ wodoru i bezpieczny. Gorący wodór nie wybucha z tak duża siłą ponieważ małe przyciąganie atomowe. Odebranie ciepła w wymiennikach ciepła od tlenu i wodoru odzyskane prawie całkowite ciepło dodatek na straty 10 % zużyjemy na podgrzanie pary wodnej wytworzy się następna dawka wodoru bez użycia energii z zewnątrz.
  Raz stworzone urządzenie będzie produkowało wodór nieskończenie bez nakładu energii. Uważam to tańsza energia i bardziej przyjazna człowiekowi ponieważ nie promieniuje. Zastosowanie małe i duże zakłady. Zastosowanie katalizatorów dymy kominów zamienimy na paliwo. Zastosowanie katalizatorów obniżymy temperaturę oddzielania się wodoru od tlenu. Szukam zespołu aby pokonać wszystkie problemy związane z wodorem i wybudować pierwszy reaktor nowej energii. Reaktor wodoru może miec zastosowanie powszechne, jak w zakładach tak i elektrowniach a także może służyć do uzdatniania dymów kominowych i przerabianie na metan,metanol. Wzbogacać już istniejące paliwa. Tel 886 084 028

  13-04-2011, 19:19

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~piotr

  Energia atomowa jest najlepszym dla nas rozwiązaniem. Nowe elektrownie atomowe są najbezpieczniejszymi źródłami energii. Popioły z elektrowni węglowych są promieniotwórcze ale o tym "specjaliści" nie mówią. Dzięki atomowej psychozie ludzie się boją elektrowni atomowej bo "zabiją" ale nie boją się skażonych studni przydomowych, dymów z kominów, hałd zatruwającego wszystko plastiku i chemikalii, które zabijają nas powoli. Szkoda tylko że dziennikarze straszą nas i swoimi komentarzami tylko eskalują strach .

  25-03-2011, 13:01

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Użytkownik DI użytkownik wyrejestrowany

  Szkoda komentować.
  Podobno Polak mądry po szkodzie. Jak widać na przykładzie tej sondy nie jest to prawda. Czarnobyl i inne katastrofy w elektrowniach atomowych i zakładach chemicznych niczego ludzi nie nauczyły.

  24-10-2010, 11:32

  Odpowiedz
  odpowiedz