Kolejny ekspert od diety dostępny online

19-11-2011, 23:52

Rozwiewają mity, służą radą i "przyjmują" o każdej porze - to właśnie ma wyróżniać serwis pomagający w ustalaniu diet i doradzający, jak zdrowo się odżywiać. Portal ma działać jak wirtualny gabinet.

O serwisach poświęconych dietom i zdrowemu stylowi życia pisaliśmy już nie raz w Dzienniku Internautów. Rośnie także nasze zapotrzebowanie na informacje o zdrowym odżywianiu w internecie. W serwisie DietetycyOnlone.pl można liczyć na indywidualną współpracę eksperta z użytkownikiem.

Gdy internauta chce zmienić swój tryb życia, uporać się z problemami zdrowotnymi czy po prostu potrzebuje porady z dziedziny dietetyki, wybiera spośród kilkudziesięciu profesjonalnych dietetyków tego, który najbardziej mu odpowiada. Ten zakłada wówczas „dziennik” i opracowuje program żywienia dostosowany do wymagań, stylu życia i predyspozycji użytkownika.

Czytaj też: Bezpłatne konsultacje z lekarzem przez internet

Serwis DietetycyOnline.pl
fot. - Serwis DietetycyOnline.pl
Oprócz brania pod lupę nawyków i nałogów, ekspert zasad żywienia może analizować wyniki przesyłanych mu badań. Ze specjalistami można skontaktować się telefonicznie, poprzez SMS lub e-mail. Każdy ekspert zostaje oceniony przez swojego „pacjenta” w swoim profilu, na którym widnieje również liczba użytkowników korzystających z pomocy danego dietetyka.

Na stronie znajdują się też artykuły, porady, słownik i ciekawostki. Ponadto serwis zawiera informacje dla osób zainteresowanych tematyką odżywiania, m.in. tabele kaloryczne produktów i czas potrzebny na spalenie określonej liczby kalorii (np. ile trzeba spacerować lub jeździć rowerem, by spalić budyń waniliowy). Internauci mogą obliczyć masę ciała według wskazań i opinii specjalistów. Strona zwiera również przepisy kulinarne dietetyków oraz samych użytkowników.

Serwis dostępny jest pod adresem: DietetycyOnline.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031