Kiedy warto skorzystać z promocji bankowych?

31-05-2019, 06:30

Promocje bankowe dostępne są przez cały czas, jednak nie każdy lubi ciągłe zmiany kont lub otwieranie nowych lokat, aby zgarnąć towarzyszące temu bonusy. Kiedy więc najlepiej skorzystać z takich promocji?

mat partnera

  1. Najlepsze promocje bankowe
  2. Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu konta w banku?

Jeżeli dotychczasowe konto nie spełnia twoich oczekiwań lub potrzebujesz dodatkowej gotówki, to zdecydowanie powinieneś poszukać dla siebie atrakcyjnej okazji.

Najlepsze promocje bankowe

Dzięki promocjom bankowym banki w krótkim czasie potrafią zdobyć wielu nowych klientów. Ci ostatni otrzymują natomiast przyznawane w ramach promocji pieniądze praktycznie za darmo, zwłaszcza jeżeli i tak potrzebowali konta lub lokaty. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie promocje bankowe są w rzeczywistości atrakcyjne. Często oferta, która na pierwszy rzut oka wydaje się dobra, wymaga od klienta spełnienia wielu różnych warunków, przez co maleją jego szanse na zysk. Przykładem może być sytuacja, w której bank obiecuje klientowi premię w zamian za założenie konta i regularne wykonywanie transakcji, logowanie się do systemu bankowego oraz zlecenie dyspozycji przelewania wynagrodzenia. Wystarczy, że klient zapomni o jednej z tych rzeczy, aby premia nie została wypłacona. Decydując się więc na przystąpienie do promocji musisz dokładnie przeczytać warunki i zapisać sobie wszystkie istotne terminy, w których konieczne jest wykonanie takich działań. Ewentualnie możesz przejrzeć ranking kont oszczędnościowych, gdzie znajdziesz bezpieczne promocje bankowe, z których opłaca się skorzystać.

Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu konta w banku?

Możliwość otwierania kont bankowych przez internet to duże udogodnienie dla klientów, gdyż mogą na spokojnie zapoznać się ze wszystkimi umowami. Chociaż decydując się na jedną z propozycji, które zawiera ranking kont osobistych zyskujesz pewność, że posiadanie takiego konta ci się opłaci, pamiętaj o samodzielnym sprawdzeniu kilku rzeczy. Dzięki temu nie zaskoczą cię ukryte opłaty lub niekorzystne warunki związane z posiadaniem rachunku w danym banku. Pierwszą z istotnych rzeczy jest to, czy bank pobiera od klienta opłaty za przelewy oraz prowadzenie konta. Pamiętaj, że nawet jeżeli są to niewielkie kwoty, to w skali roku przełożą się na wysokie i niepotrzebne straty. Drugą ważną rzeczą jest to, czy bank posiada nowoczesny system internetowy. Jeżeli regularnie korzystasz z takiej bankowości, to nie ma sensu, abyś męczył się z bankiem, który posiada przestarzały system. Na koniec upewnij się, że uda ci się spełnić wszystkie warunki wybranej promocji.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag promocje bankowetag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Sirichai

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: