KenayAG – naturalne suplementy diety ze sprawdzonych upraw

26-01-2019, 09:02

Wśród rodzimych firm, które znacząco podnoszą jakość produktów pro-zdrowotnych na naszym rynku, z całą pewnością wartą uwagi jest marka KenayAG z Kalisza. Ten młody zespół entuzjastów zdrowego trybu życia, wypuszcza na polski rynek pokaźną grupę wysokojakościowych suplementów diety. W oparciu o niektóre produkty KenayAG, postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy suplementy diety mogą zastąpić terapię lekową, a także jak duże znaczenie przy ich zakupie ma wybór producenta, korzystającego z ekologicznych upraw.

mat partnera

Suplement diety to nie leki (oficjalnie)

Naturalny suplement, to taka substancja lub jej ekstrakt, który ma wspomóc nasz organizm i wzbogacić jadłospis. Polscy producenci suplementów diety na każdym kroku, zgodnym głosem zaznaczają: suplement to nie lek, nie wolno traktować ich zamiennie! Lekarstwo ma pomóc w chorobie, suplement zaś poprawić jakość życia, polepszyć samopoczucie, zadziałać profilaktycznie. Znajomość tej różnicy jest dzisiaj szalenie ważna, zwłaszcza w dobie dosyć intensywnych ruchów pseudo medycyny, gdzie wielu ideologów naturalnego stylu życia poważa zasadność lekoterapii i sugeruje stosowanie wyłącznie naturalnych substancji leczniczych.

Przeglądając szeroką ofertę suplementów diety KenayAG rzuca się w oczy olbrzymia różnorodność zastosowań niektórych produktów i ich zbawienne, lecznicze działanie. Przykładem jest popularna ostatnio kurkumina. Jej działanie przeciwzapalne jest znane od wielu pokoleń, a starożytni Chińczycy stosowali ją jako lek na wiele dolegliwości. Bogactwo leczniczych właściwości wykazują także zioła, w tym rodzime gatunki, jak rumianek czy pokrzywa. Nie są to leki, ale wielu specjalistów zaleca przyjmowanie naturalnych suplementów diety, by złagodzić następstwa choroby i wspomóc leczenie farmakologiczne.

mat partnera

Fot. Prawdopodobnie jedna ze skuteczniejszych kurkum na rynku od (KenayAG)

 

Czy pochodzenie suplementu diety ma znaczenie?

Kolejną kwestią jest to, w jaki sposób decydujemy o zakupie suplementu diety. KenayAG ma w swojej ofercie produkty mocno zróżnicowane cenowo. Z czego to wynika? W większości przypadków o efektywności suplementacji decyduje pochodzenie, czyli jakość składnika. Polscy producenci suplementów diety czasem kładą nacisk na dobry marketing, sprzedając będące na czasie produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Ich efektywność bywa wątpliwa. Marka KenayAG swe mocne wejście w rynek naturalnych suplementów diety zawdzięcza bardzo skrupulatnemu doborowi dostawców i źródeł swoich produktów. Tylko zachowując najwyższe standardy upraw, producent jest w stanie zagwarantować stałą, wysoką efektywność kuracji.

Dobrym przykładem jest popularna, zielona żywność, czyli suplementy diety znane pod nazwą super foods. Spirulinę i chlorellę można kupić dzisiaj w setkach sklepów internetowych, a zróżnicowanie cenowe jest olbrzymie. Różnica w cenie suplementu diety polega właśnie na jakości dostawcy. Hodowle alg, zasilane najwyższej jakości wodą mineralną, suszone w odpowiednich warunkach, z wykorzystaniem najnowszych technologii – wszystko to wpływa na koszt suplementu diety, ale i na jego jakość. Wybierając najtańsze suplementy z chlorellą i spiruliną możemy naciąć się na produkt kiepskiego pochodzenia – zanieczyszczona metalami ciężkimi woda sprawia, że szkodliwe substancje magazynowane są w algach, a niskiej jakości techniki suszenia sprawiają, że lwia część wartościowych mikroskładników ulega przedwczesnemu utlenieniu. Źródło pochodzenia suplementu diety ma zatem kolosalne znaczenie dla jego efektywności – dlatego warto inwestować w produkty KenayAG.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Tebimtag suplementytag komunikat firmytag KenayAG
To warto przeczytać

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: