Już we czwartek Netcamp - kolejne inspirujące spotkanie w ramach InfoTrendów

PATRONAT MEDIALNY 25-04-2012, 14:27

Fundacja Netcamp oraz partner spotkania - Technopark Pomerania - zapraszają w czwartek 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy projektu Slidepad i powie o błędach, jakie popełnił w technologicznym startupie. Rafał Chabowski z BTC opowie o budowaniu efektywnych zespołów IT, a Mateusz Kruszyński pokaże, jak można sterować komputerem myślami (może nawet pojawi się z prototypem).

Agenda spotkania:

  1. Czego NIE NALEŻY robić, aby osiągnąć sukces w innowacyjnym startupie?Patrycjusz Kosuń, twórca SlidePada. Założyciel DENCO LOGIC S.A. opowie o największych błędach, które popełnił podczas tworzenia innowacyjnego produktu i prowadzenia technologicznego startupa.
  2. Budowanie efektywnych zespołów IT, czyli kiedy 2+2=5Rafał Chabowski, BTC. Jak efektywnie zarządzać zespołem IT oraz motywować programistów? Co zrobić, gdy zostajesz szefem swojego dotychczasowego kolegi? Czy kij jest skuteczniejszy niż marchewka?
  3. Interfejs mózg-komputer po polsku – historia wynalazku, jak to działa i jaka jest przyszłość tego typu rozwiązań?Mateusz Kruszyński, Titanis. Historia powstania projektu, poszukiwania finansowania i tego, jak odmówić inwestorowi wejścia w spółkę za 1 mln zł.

Spotkanie odbędzie się w Szczecinie, w lokalu Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Start o godz. 18.00.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak po uprzednim zarejestrowaniu się poprzez stronę Fundacji Netcamp: www.netcamp.pl/2012/04/kwietniowy-netcamp-o-innowacyjnych-produktach-sterowaniu-komputera-myslami-i-zarzadzaniu-zespolem-it/

Partnerem kwietniowego Netcampa jest Technopark Pomerania, który w ramach projektu ICTLabMarket wspiera współpracę nauki z biznesem (www.ictlabmarket.spnt.pl).

Wydarzenie odbywa się w ramach Szczecińskich Dni Informatyki – InfoTrendy.

Szczecińskie Dni Informatyki InfoTrendy – których koordynatorem jest Technopark Pomerania – to wspólny szyld dla wielu wydarzeń związanych z nowoczesnymi technologiami, od poważnych konferencji naukowych, przez spotkania zawodowe profesjonalistów i hobbystów związanych z branżą IT, konkursy szkolne i akademickie, po całkiem nieformalne spotkania środowisk i osób związanych z informatyką. Celem jest łączenie i pokazanie, jak wiele w Szczecinie już dzieje się wokół branży IT, a także dalsze rozbudzanie zainteresowania tematyką IT i nowych technologii. Partnerem święta informatyki jest Urząd Miasta Szczecin. InfoTrendy odbywają się już po raz piąty. Więcej informacji oraz aktualne kalendarium wydarzeń dostępne są na stronie: www.infotrendy.eu


Następny artykuł » zamknij

HTC zapowiada wzrosty

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031