JOIN! - druga edycja konferencji poświęconej platformie danych Microsoft SQL Server

08-02-2017, 13:00

W dniach 6-8 marca 2017 r., w warszawskiej KINOTECE w Pałacu Kultury i Nauki, odbędzie się druga edycja konferencji JOIN – poświęcona platformie danych Microsoft SQL Server.

join konferencja

Konferencja skierowana jest głównie do specjalistów pracujących z platformą danych Microsoft: programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania, architektów i projektantów systemów bazodanowych.

W planie konferencji są dwa dni wykładów podzielonych na trzy ścieżki (DA, DEV, BI) oraz jeden dzień całodziennych sesji treningowych.

- Jak na każdej naszej konferencji największą uwagę przykładamy do wyboru prelegentów. W tym roku gościć będziemy światowe autorytety z zakresu SQL Server; między innymi po raz kolejny Kalen Delaney – wybitną specjalistkę z obszaru SQL Server, autorkę wielu książek i publikacji oraz popularnego bloga SQLblog.com i Klausa Aschenbrennera – wysokiej klasy specjalistę z zakresu SQL Server, prelegenta wielu światowych konferencji o tematyce SQL Server. Na prośbę uczestników ubiegłorocznego spotkania zaprosiliśmy też Uwe Rickmanna, który zgodził się także poprowadzic post-confy - informuje Maciej Pilecki, organizator konferencji.

Zobacz program i prelegentów konferencji: http://join-conference.com

- W trakcie tych całodziennych sesji uczestnicy mają bezpośredni kontakt z prowadzącym. Mają również możliwość śledzenia omawianych podczas konferencji rozwiązań. W przeciwieństwie do typowych wykładów, sesje w znacznie większym stopniu umożliwiają uczestnikom zagłębienie się w problematykę, z którą zmierzają się w swej codziennej pracy zawodowej - dodaje Pilecki.

Organizatorzy ujawnili nazwiska prelegentów – także tych, którzy po zakończeniu konferencji będą prowadzili wspomniane wcześniej sesje. I od razu  wiadomo, że poziom konferencji na pewno będzie wysoki, bo sześciu z ujawnionych prelegentów ma tytuł Microsoft Valuable Professional.

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER – organizator takich konferencji jak: .NET DeveloperDays czy SQLDay w poprzednich latach.

Więcej informacji:
http://join-conference.com/
https://www.facebook.com/joinconference/


To warto przeczytać
Komentarze
comments powered by Disqus
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
« strona główna  -  do góry ^
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.