Jeszcze jeden serwis plotkarski

21-11-2007, 17:17

Wirtualna Polska przyłącza się do wyścigu serwisów o tematyce rozrywkowej. Najnowsze, mniej lub bardziej naciągane informacje z życia VIP-ów znaleźć można na łamach uruchomionej właśnie przez portal witryny.

Czytelnicy NoCoTy.pl nie tylko przeczytają o problemach emocjonalnych Britney Spears, kompleksach Shakiry, bądź depresji Kingi Rusin, ale również będą mogli obejrzeć krótkie wideorelacje (udostępnione niestety jedynie w formacie Microsoftu), a także przejrzeć obszerne galerie zdjęć, na których gwiazdy nie zawsze wyglądają uroczo.

Internauci dowiedzą się ponadto, kto ze znanych i (nie)lubianych najgorzej się ubiera oraz kto (prócz dominującej w tej dziedzinie panny Spears) zaliczył ostatnio publiczną wpadkę. Natomiast dla czytelników chcących sprawdzić swą wiedzę, autorzy serwisu przygotowali mini-zagadki, w których wyzwaniem będzie rozpoznanie gwiazd po torebce, biuście lub ewentualnie oczach.

Jednocześnie redakcja zachęca internautów do aktywnego współredagowania serwisu poprzez nadsyłanie zdobytych na własną rękę informacji. Ale uwaga - autor nie tylko nie otrzyma za nie zapłaty, ale również przyjmuje na siebie odpowiedzialność prawną wynikającą z publikacji tekstu.

Serwisy, które na początku były specjalnością jedynie portalu o2.pl, z czasem stały się jednym z obowiązkowych przedsięwzięć wszystkich ważniejszych graczy na naszym rynku. Niedawno dużą rozbudowę tego typu oferty przeprowadził portal Gazeta.pl.

Źródło: informacja prasowa
Tematy pokrewne:  

tag VIPtag serwisy plotkarskietag plotkitag gwiazdy
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031