Jakie są zalety świetlików dachowych?

13-08-2017, 06:23

Świetliki dachowe montuje się w pomieszczeniach, do których nie ma szans dotrzeć naturalne światło, a które jednak powinny być dobrze oświetlone. Oczywiście każde z nich można oświetlić sztucznym światłem, jednak nigdy nie zastąpi ono w pełni oświetlenia słonecznego. Jak wiadomo, przy tym sztucznym oko bardzo się męczy. Dodatkowo nie jest to rozwiązanie ekonomiczne – za zużycie prądu płacimy przecież niemałe pieniądze. Wykorzystanie naturalnego światła dzięki zamontowaniu świetlików dachowych przynosi nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również jest bardzo korzystne dla środowiska.

Świetliki dachowe najlepiej montować w takich pomieszczeniach, jak na przykład łazienki, gdzie często nie ma możliwości dotrzeć światło słoneczne. Montaż świetlików dachowych polega na wykonaniu otworu w dachu i doprowadzeniu przez tunel naturalnego światła do pomieszczenia. Dzięki nim możemy równomiernie doświetlić każde pomieszczenie.
Świetliki dachowe przynoszą nie tylko oszczędność oraz zalety dla środowiska. Dzięki nim możemy zadbać również o własne zdrowie. Dzięki doprowadzeniu światła słonecznego możemy cieszyć się nim przez cały dzień. Wbrew pozorom nie jest to obojętne dla naszej kondycji. Montaż świetlików z pewnością wpłynie więc na poprawę naszego samopoczucia na co dzień. Oprócz doprowadzania naturalnego światła świetliki dachowe doprowadzają także do pomieszczenia ciepło.

Montaż świetlików dachowych jest również niezwykle prosty i szybki. Dodatkowo nie wymagają one w zasadzie żadnych czynności konserwacyjnych. Wystarczy, że zdecydujemy się na ich zamontowanie, a one po prostu będą spełniać przez długie lata swoją rolę. Nie wymagają więc większego wysiłku jeśli chodzi o ich utrzymanie, a dzięki temu nie narażamy się na zbędne i uciążliwe koszty.

Oczywiście świetliki dachowe możemy zainstalować również tam, gdzie znajdują się okna, ale gdzie chcemy jednocześnie doprowadzić większą ilość naturalnego światła. Mogą one doświetlać jakiś konkretny punkt w pomieszczeniu, na przykład biurko, przy którym pracujemy.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą oferującą montaż świetlików Stawoz.


Następny artykuł » zamknij

Szkolenie Swift ADVANCED

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Chce.tofot. spiber.deRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: