Jakie dochody akceptują pożyczkodawcy? Banki przegrywają w drobnych pożyczkach

02-10-2018, 05:28

Statystyczne w naszym kraju żyje się coraz lepiej. Niemniej jednak firmy pożyczkowe z miesiąca na miesiąc odnotowują coraz większe zainteresowanie ich produktami finansowymi. Wraz ze wzrostem zarobków rosną również ceny żywności i paliwa. Statystycznie wszystko wygląda jak najlepiej, ale w ogólnym rozrachunku dużo się nie zmieniło.

Kolorowe zdjęcia i reklamy kuszą nas nowym sprzętem elektronicznym, a liczne promocje w marketach budowlanych sprawiają, że aż chce się zrobić remont. Wiele osób zamiast wyjeżdżać na wakacje bierze właśnie urlop i decyduje się podszykować mieszkanie. Wymaga to sporych nakładów pracy i środków finansowych, ale dzięki temu będzie się nam żyło wygodniej i przytulniej. Wiele osób nie jest w stanie odłożyć wystarczających pieniędzy na remont czy nowy sprzęt dlatego często korzystają z pożyczek chwilówek dostępnych przez Internet. To dobre rozwiązanie zwłaszcza wtedy, kiedy taka pożyczka jest oferowana całkowicie za darmo. Co należy zrobić aby dostać drobną pożyczkę na remont czy nowy sprzęt? Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe? O tym wszystkim dowiecie się z tego artykułu. Po więcej informacji odsyłamy do ekspertów z portalu lisekfinansowy.pl – pożyczki online.

Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

Każdy kto choć raz starał się o pożyczkę wie jak wiele wymagań należy spełnić. Największym formalizmem charakteryzują się pożyczki w bankachi. Nieco mniej wymagań mają firmy pożyczkowe, które jednak nie są sobie równe. Niektórzy pożyczkodawcy weryfikują bazy kredytowe, inni nie. Dla niektórych wystarczy jakiekolwiek źródło dochodu inni wymagają umowy o pracę. Zazwyczaj jednak potwierdzeniem dochodu jest przesłanie wyciągu z konta, gdzie pożyczkodawca zobaczy czy i ile pieniędzy wpływa na nasze konto. Ponadto w zależności od wybranej firmy pożyczkowej, za źródło dochodu przyjmuje się:

  • umowę o pracę,
  • umowę zlecenie,
  • umowę o dzieło,
  • emeryturę,
  • rentę,
  • własną działalność gospodarczą,
  • pracę dorywczą,
  • alimenty.

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag pożyczkitag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Kasperskyfot. bongkarn
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Serwisy specjalne: