Jak zamówić kuriera do domu?

25-09-2020, 07:34

Wysyłając paczkę, nie zawsze możemy lub chcemy szukać miejsca nadania przesyłki. Z pomocą przychodzi zamówienie kuriera do domu, który odbierze paczkę i dostarczy ją bezpośrednio pod wskazany adres. Jak zamówić kuriera i nadać przesyłkę łatwo, szybko i w atrakcyjnej cenie?

Punkt nadawczy paczek, paczkomaty, poczta – możliwości nadania paczki mamy wiele, ale nie rzadko nasza sytuacja nie pozwala nam dotrzeć w takie miejsce. Opieka nad malutkim dzieckiem, gorsze samopoczucie, duża ilość obowiązków, praca nie zawsze pozwalają nam swobodnie dojechać i nadać przesyłkę. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie kuriera do domu, ale zwykle taka usługa wydaje nam się droższa i z tego powodu z niej rezygnujemy. Okazuje się jednak, że możemy skorzystać z tego komfortowej usługi w atrakcyjnej cenie dzięki skorzystaniu z pomocy pośrednika.

kurier

Gdzie zamówić kuriera?

Zamówienie kuriera możemy wykonać na dwa sposoby: poprzez oficjalną stronę firmy kurierskiej lub u pośrednika. Pierwsza opcja jest bezpośrednim kontaktem z firmą, często formularze na stronie są skomplikowane i nigdy nie mamy pewności, że inna firma nie ma tańszej oferty. Często też wymagane jest założenie konta lub podpisanie umowy przed nadaniem paczki. Drugie rozwiązanie jest bardziej przystępne, ponieważ nie wymaga dodatkowych umów, nawet jeśli wysyłamy paczkę za pobraniem. Zamów kuriera u sprawdzonego pośrednika, który oferuje atrakcyjne ceny, korzystne opcje takie jak: możliwość opłaty przesyłki przez dowolną osobę, wysłanie paczki bez adresu odbiorcy czy nadanie przesyłki bez zakładania konta.

Jak zamówić kuriera u pośrednika?

Wystarczy przygotować paczkę, wejść na stronę pośrednika i wypełnić prosty oraz intuicyjny formularz. Dzięki współpracy i negocjacjom z wieloma firmami możemy liczyć na znacznie atrakcyjniejszą cenę. Portal wyszuka nam najlepszą opcję cenową dla parametrów naszej paczki. Wybieramy kuriera i zamawiamy go na konkretny dzień, godzinę i adres. Dzięki temu możemy nadać przesyłkę bezpośrednio z domu, pracy czy dowolnego miejsca, w którym akurat będziemy.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag kurier
To warto przeczytać


fot. peshkovRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Serwisy specjalne: