Jak zaistnieć na rynku i dać o sobie znać nowym klientom?

05-09-2017, 07:45

Wchodząc na rynek z nowym pomysłem musimy liczyć się z tym, że z początku nikt nie będzie wiedział o naszym istnieniu. Dopiero wraz z upływem czasu i kolejnymi etapami solidnej promocji odbiorcy dowiedzą się co mamy do zaoferowania i w jakich cenach. W tym przypadku doskonale sprawdza się zasada, że najpierw trzeba dać coś od siebie aby później inkasować spore przychody. Sprawdź, jak przyciągnąć do siebie klienta i co zrobić, aby zyskać jego przychylność.

gadzety reklamowe

Ulotka najtańszą i najskuteczniejszą formą reklamy

W dzisiejszych czasach ludzie wychodzą z założenia, że rozdawanie papierowych ulotek nie przynosi żadnych rezultatów. Ich zdaniem większy zasięg i skuteczność osiągnie się przy pomocy choćby Internetu. W rzeczywistości jednak pojawiające się w sieci informacje trafiają do osób w określonych przedziałach wiekowych. Przykładem mogą być reklamy wystosowane do osób starszych, które nie spotykają się z takim odzewem, jak te dedykowane młodym. Mało kto może powiedzieć, że jego babcia lub dziadek jest biegły w sprawach związanych z komputerem. W tej sytuacji zdecydowanie lepiej sprawdzi się papierowa forma reklamy, którą można dostarczyć osobom starszym choćby do skrzynek pocztowych. Będą mogli oni na spokojnie zapoznać się z treścią otrzymanej ulotki i zastanowić się, czy oferowany produkt lub usługa nie powstał z myślą właśnie o ich potrzebach.

Darmowe gadżety jako świetny wabik na klientów

Chyba każdy z nas lubi gadżety promocyjne. Otrzymanie nawet niewielkiego podarunku całkowicie za darmo jest dla nas bardzo miłe, a przy tym wzbudza ciekawość na temat tego, co ma do zaoferowania firma, która wystosowała do swoich odbiorców profity. Gadżety reklamowe mogą być wręczane wraz ulotką, tak aby klient mógł od razu zaczerpnąć wszystkich niezbędnych mu informacji na temat działalności danego przedsiębiorstwa. Najlepiej by każdy drobiazg opatrzony był logo firmy lub chwytliwym hasłem reklamowym, które zapadnie potencjalnym klientom w pamięć.

Pojawia się jeszcze pytanie, co może stać się gadżetem promocyjnym? Nie muszą to być duże i kosztowne produkty. Na sam początek doskonale sprawdzą się długopisy czy ołówki, breloki reklamowe lub smycze na klucze. Ostatnimi czasy sporą popularnością cieszą się również eko torby, które można nosić ze sobą na co dzień i pakować do nich np. swoje zakupy. Przedmioty te są niedrogie, a rozdawanie ich ludziom w zupełności za darmo pozwoli w prosty sposób wkupić się w ich łaski.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: