Jak wygląda współpraca z adwokatem?

03-08-2020, 11:47

Chociaż porada udzielona przez dobrego prawnika w dzisiejszych czasach może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie, część osób nie decyduje się na taką pomoc. Wychodzą one z błędnego założenia, że wymaga to specjalistycznej wiedzy lub jest bardzo kosztowne.

adwokat

Zapytaliśmy więc adwokata o to, jak właściwie przebiega współpraca i na jaką pomoc mogą liczyć klienci. Mamy nadzieję, że ten krótki wywiad przekona przynajmniej część osób do tego, że wybierając usługi doświadczonego adwokata, można jedynie zyskać.

- Dzień dobry! Na początek proszę powiedzieć, czy usługi adwokata rzeczywiście są potrzebne zwykłym obywatelom?

Adwokat: Tak, pomoc prawna może okazać się niezbędna każdemu, bez względu na rodzaj i wagę sprawy.

- Czy w takim razie można wskazać najpopularniejsze usługi, z których korzystają klienci kancelarii adwokackiej?

Adwokat: Zdecydowanie tak. Nasza kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, prawa odszkodowawczego (sprawy powypadkowe, medyczne), prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem) oraz prawa spadkowego (dziedziczenie, zachowek) i z takimi też sprawami klienci borykają się najczęściej.

- Są to więc usługi, z których korzystają przede wszystkim zwykli obywatele. Jak natomiast wygląda współpraca adwokatów z przedsiębiorcami?

Nasza kancelaria https://adwokat-kaliszewski.pl/ zapewnia kompleksową obsługę prawną wszystkich podmiotów gospodarczych oraz osób, które samodzielnie prowadzą firmę. Jest to duże ułatwienie dla przedsiębiorców. Pomoc adwokata w przypadku firm może w skrajnych przypadkach przesądzić o tym, czy przedsiębiorstwo utrzyma się na rynku.

- Jak wygląda nawiązanie współpracy z adwokatem? Czy od razu trzeba ponosić jakieś koszty?

Współpraca przebiega w taki sposób, aby zapewnić klientowi największy poziom komfortu. Adwokat pozostaje w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu klient jest na bieżąco informowany o postępach w sprawie. Co do kosztów usług prawnych, każda sprawa jest inna, w związku z czym wycena dokonywana jest indywidualnie w oparciu o charakter sprawy, jak i stopień jej skomplikowania.

- Dziękuję za informacje.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag adwokat
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: