Jak wybrać dobre AGD do zabudowy?

20-05-2019, 11:51

Wybór odpowiedniego sprzętu AGD to bardzo ważny punkt projektowania kuchni. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom właściwie większość sprzętu kuchennego można ukryć w spójnej zabudowie. Dzięki niej kuchnia będzie nie tylko bardziej spójna pod względem samej aranżacji. AGD do zabudowy to również możliwość lepszego wykorzystania dostępnej powierzchni, umieszczenia sprzętów na różnej wysokości. Pytanie tylko jak wybrać sprzęt do takiej zabudowy.

agd do zabudowy

  1. Szeroka oferta AGD
  2. Zmywarka do zabudowy
  3. Piekarnik i płyta indukcyjna

Szeroka oferta AGD

Właściwie każdy producent sprzętu kuchennego oferuje obecnie AGD do zabudowy. Klient, który zamierza skompletować taki zestaw staje więc przed bardzo szerokim asortymentem różnych urządzeń wielu producentów. Przyglądając się poszczególnym ofertom, jak ta dostępna na https://maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/, przede wszystkim należy wziąć pod uwagę konkretne potrzeby. Kuchnia singla, który przebywa w domu rzadko i równie rzadko gotuje będzie nieco inaczej wyposażona niż pomieszczenie urządzone przez miłośnika gotowania lub kuchnia rodzinna, po której nieustannie kręcą się dzieci. Funkcjonalność urządzeń powinna być na pierwszym miejscu. Ich spójna stylista jest mniej problematyczna z racji, zabudowania większości z nich panelami kuchennymi, natomiast dobrze zdecydować się, czy dominować mają sprzęty w bieli, szarościach czy czerni. Dwa najpopularniejsze sprzęty do zabudowy to przede wszystkim zmywarka oraz piekarnik i towarzysząca mu płyta grzewcza.

Zmywarka do zabudowy

Nawet jeśli inne urządzenia w kuchni pozostają w formie wolnostojącej, to zmywarka z reguły aranżowana jest jako sprzęt do zabudowy. Wybierając konkretny sprzęt, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wielkość. Zmywarki występują w wersji 45 lub 60 cm szerokości. Te pierwsze doskonale sprawdzają się w małych i średnich kuchniach. Przy ograniczonym metrażu i liczbie domowników z pewnością spełnią one swoje zadanie. Warto także upewnić się, czy zmywarka zmieści się w przewidziane dla niej miejsce. Uwzględnić należy również pobór prądu i ilość zużywanej wody. Dobrze wybierać te najnowocześniejsze urządzenia wyposażone w funkcję eco, która pozwala oszczędzać wodę i prąd.

Piekarnik i płyta indukcyjna

Wybór płyty i piekarnika do zabudowy to rozwiązanie nieco droższe niż tradycyjna kuchnia wolnostojąca, natomiast rozwiązania te dają niezliczenie więcej możliwości. Przede wszystkim piekarnik można umieścić na dowolnej wysokości. W ten sposób można zabezpieczyć dzieci przed ewentualnym poparzeniem, a także ograniczyć konieczność schylania się do piekarnika, co w przypadku osób starszych lub z problemami zdrowotnymi może mieć spore znaczenie. Obecnie wiodący producenci piekarników to przede wszystkim Samsung i Amica. Wybierając tego typu sprzęt warto zwrócić uwagę, czy jest on wyposażony w czyszczenie pyrolityczne lub katalityczne, podział komory na dwie osobne części, termosondę oraz teleskopowe prowadnice. Ciekawym rozwiązaniem jest również piekarnik z funkcja mikrofalówki. W przypadku płyty do wyboru są rozwiązania: ceramiczne, indukcyjne, elektryczne oraz gazowe. O szerokości od 45 do 80 cm i mocy 230 lub 400 V. 


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag do zabudowytag AGD
To warto przeczytaćfot. Kasperskyfot. bongkarn
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Serwisy specjalne: