Jak szybko sprzedać nieruchomość?

22-11-2019, 11:35

Aby szybko uzyskać pieniądze za sprzedaż mieszkania często potrzeba dużych środków finansowych. Chodzi o doprowadzenie do dobrego stanu technicznego mieszkań czy lokali użytkowych. Sytuacja ta sprawia, że zamiast cieszyć się szybką sprzedażą i napływem potrzebnej gotówki, trzeba będzie zorganizować pieniądze na remont. To również nie gwarantuje szybkiej sprzedaży. Jak wybrnąć z kłopotów, gdy nie posiadamy środków na remont nieruchomości, a sytuacja życiowa zmusza nas do sprzedaży mieszkania lub domu? Ofert kupna brak, a pieniądze potrzebne natychmiast. Sytuacja taka wydaje się patowa. Jedynym rozsądnym, a często również jedynym, możliwym rozwiązaniem problemu jest zgłoszenie się do firmy, która prowadzi skup nieruchomości za gotówkę.

skup nieruchomości

Nieruchomość zadłużona? To nie problem

Firmy takie zajmują się skupowaniem domów lub lokali usługowych szybko i za gotówkę, którą możesz mieć na koncie już w ciągu kilku dni od pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy i wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę. Po zgłoszeniu telefonicznym lub przez internet rzeczoznawca bezpłatnie wyceni wartość nieruchomości oraz zaproponuje cenę. Skup nieruchomości, działający w największych miastach oferuje ceny niższe od tych, które można uzyskać sprzedając przez pośrednika lub osobiście. Zdecydowanie jednak zyskuje się w tym przypadku na czasie. Jak sprzedać zadłużone mieszkanie? Jeżeli nieruchomość obciążona jest hipoteką, posiada zadłużenie, wynikłe z zaległości w opłacaniu rachunków lub jest w złym stanie technicznym i wizualnym to sprawa idealna dla skupu nieruchomości. Tego typu firmy specjalizują się w rozwiązywaniu tego typu problemów. Skup nieruchomości za gotówkę, w zamian za szybką i bezproblemową transakcję, która ułatwi sprzedającemu dalszą realizację planów, proponuje niższą cenę niż nieruchomość rzeczywiście mogłaby osiągnąć.

Gotówka na koncie w ciągu kilku dni

Gdy potrzebne są pieniądze ze sprzedaży nieruchomości, dzięki skupowi można cieszyć się nimi w ciągu kilku dni od zgłoszenia internetowego lub telefonicznego. Dzięki możliwości sprzedaży nieruchomości, obciążonych zaległościami finansowymi lub skomplikowaną sytuacją prawną, sprzedający może uniknąć zawiłych formalności prawnych w przypadku osobistej sprzedaży osobie prywatnej. Jedną z firm specjalizujących się w skupie mieszkań jest np. skup mieszkań Grodzisk Mazowiecki. Unikając pośrednictwa biura nieruchomości, niwelowana jest kwestia prowizji za sprzedaż. Podliczając koszty, jakie generuje oferta nieruchomości na sprzedaż oraz niepewność długości okresu oczekiwania na nabywcę, skup nieruchomości za gotówkę to rozsądne wyjście z sytuacji, a przede wszystkim szybki dostęp do gotówki ze sprzedaży.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag skup nieruchomościtag skup mieszkań
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: