Jak sfinansować innowacyjne projekty? – seminarium dla przedsiębiorców

30-06-2010, 08:55

6 lipca 2010 r. w Centrali BRE Banku w Warszawie odbędzie się kolejne seminarium z cyklu BRE Business Meetings. Temat seminarium to "Design Thinking – inspiracja czy konieczność – jak sfinansować innowacyjne projekty?"

BRE Business Meetings to cykl spotkań z ekspertami, przeznaczony dla przedsiębiorców z różnych branż i segmentów rynku. Spotkanie daje możliwość konsultacji z fachowcami, którzy wyjaśnią, jak skutecznie wykorzystać design do budowania przewagi konkurencyjnej i wdrażania innowacji rynkowych. Gośćmi specjalnymi seminarium będą Zuzanna Skalska, Trendwatcher z firmy VanBerlo Design Strategy &Produkt Development z Holandii, a także Bartłomiej Serafiński, założyciel TOUCH, polskiej firmy design consulting.

>> Czytaj też: Seminarium: Siła e-commerce, czyli jak skutecznie zarabiać w sieci

Intencją organizatorów seminarium jest dostarczenie uczestnikom wiedzy na temat planowania, wdrażania i możliwości sfinansowania innowacyjnych rozwiązań, kreowania nowych potrzeb konsumentów oraz skutecznego budowania przewagi konkurencyjnej w oparciu o nowe zasady zarządzania (Design Thinking, Design Management). Ponadto istotnym punktem programu będzie wykorzystywanie szeroko rozumianego wzornictwa jako narzędzia budowania marki.

Program seminarium BRE Banku
fot. - Program seminarium BRE Banku
- Jestem głęboko przekonany, że innowacyjność jest niezbędnym elementem rozwoju każdej firmy. Mam nadzieję, że to seminarium będzie nie tylko inspiracją do tego, jak tworzyć innowacje, ale również wskaże, jak je skutecznie wdrażać i budować dzięki nim przewagę konkurencyjną na rynku – mówi Przemysław Gdański, Członek Zarządu ds. Bankowości Korporacyjnej BRE Banku.

Seminarium zostało podzielone na 4 moduły tematyczne. Omówione zostanie ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Kolejna część będzie dedykowana trendom, jako podstawie innowacji i rozwoju firm. Prelegenci odniosą się również do metod tworzenia skutecznych innowacji z wykorzystaniem m.in. Design Thinking. Na koniec eksperci BRE Banku zaprezentują dobre praktyki w finansowaniu projektów innowacyjnych.

>> Czytaj też: Seminarium "E-usługi - szansą dla przedsiębiorców"

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych wdrażaniem innowacji oraz możliwością ich finansowania. Seminarium odbędzie się 6 lipca 2010 r. w centrali BRE Banku w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18 w sali 5.3. Początek o godz. 9.00. Udział w seminarium jest bezpłatny, lecz liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem udziału w seminarium jest wypełnienie najpóźniej do 2 lipca 2010 r. formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej BRE Banku: brebank.pl/BRE_Business_Meetings.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag seminariumtag BRE Business Meetingstag BRE Bank
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy