Jak przetransportować łódkę w wakacje?

19-07-2018, 09:37

Jeżeli masz własną łódkę, to pewnie chcesz nią żeglować w wakacje? A może dopiero kupujesz łódź i pojawia się problem, bo trzeba ją przewieźć? Transport łodzi jest naprawdę problematyczny, bo to dość duża maszyna, ale to nie oznacza, że nie da się sprytnie podejść do tego tematu. Jest sposób, by zapewnić solidny transport za niewielkie pieniądze i minimum zaangażowania z Twojej strony.

mat partnera

Łódki nie wyślesz kurierem, to oczywiste. Samodzielnie też jej raczej nie przewieziesz, no chyba że masz specjalną platformę, ale powiedzmy sobie szczerze – komu chce się tracić czas na taki transport i jeszcze przejmować się załadunkiem, zabezpieczeniem i rozładunkiem łodzi? Mamy przecież wiele lepszych rzeczy, którymi można się zająć, a łódkę powinni przetransportować specjaliści którzy:

a) dysonują odpowiednim środkiem transportu;

b) posiadają niezbędne systemy mocowania;

c) potrafią zadbać o ładunek.

Samodzielne wyciąganie łodzi z wody albo przewożenie nieprzystosowanym pojazdem może się skończyć tragicznie i nie chodzi już o same uszkodzenia łódki, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo osób, które będą się znajdowały w pobliżu. Tak naprawdę im większa jest łódka, tym większy jest problem i czasami chęć oszczędności bierze górę, a potem okazuje się, że oszczędny traci dwa razy. Nie ma co ryzykować. Jeżeli masz możliwość znalezienia kogoś, kto zajmie się tym profesjonalnie i zapewni Ci spokojny sen, to nie zastanawiaj się ani chwili.

Wystarczy tylko, że zmierzysz swoją łódkę, sfotografujesz ją i wystawisz darmowe ogłoszenie w serwisie gielda.furgonetka.pl. Podanie dokładnych wymiarów łodzi także znacząco ułatwi znalezienie firmy, która jest w stanie przetransportować daną jednostkę. To bardzo proste i skuteczne, bo w odpowiedzi dostaniesz oferty przewoźników, którzy mogą wykonać takie zlecenie, wraz z kosztami usługi. Ofert powinno być sporo, ponieważ już teraz z serwisem współpracuje ponad 4000 profesjonalnych firm transportowych. Giełda sprawdza wiarygodność każdego przewoźnika, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo Twojego ładunku. Możesz po zapoznaniu się z ofertami wybrać albo najtańszą ofertę, albo tę, która odpowiada Ci najbardziej pod względem terminów, środka transportu czy innych dodatkowych ustaleń. Warto też zapoznać się z opiniami na profilu każdego przewoźnika, które zostały im wystawione przez poprzednich zleceniodawców. Sprawdź przykładowe zlecenie na transport łódki wędkarskiej i wystaw podobne.

Co Ci to da? Przede wszystkim zaoszczędzisz dużo czasu na organizację wszystkich przygotowań do transportu. Nie będziesz się też stresować, że coś pójdzie nie tak, bo wszystkie kwestie bezpieczeństwa, ograniczenia na drogach, zabezpieczenia łódki, czy jej załadunek i rozładunek są po stronie przewoźnika. Przed wyjazdem warto energię przeznaczyć na inne, przyjemniejsze rzeczy. To samo dotyczy powrotu, najczęściej po urlopie jesteśmy jeszcze bardziej zmęczeni niż przed. Więc warto załatwić sobie takie rozwiązanie, które będzie wymagać od Ciebie jak najmniej wysiłku.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Symetriafot. Ericsson
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Grudzień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: