Jak leczą się Polacy w UK?

13-02-2019, 20:28

Polacy, pomimo zbliżającego się widma Brexitu, nadal przebywają licznie na emigracji w UK i jak każdy człowiek, zdarza im się chorować. Co należy wiedzieć, jeśli będąc w Wielkiej Brytanii, dopadnie nas choroba? Gdzie się udać?

Kondycja brytyjskiej służby zdrowia

Nie ma co się oszukiwać, że brytyjska służba zdrowia jest w jeszcze gorszej kondycji od naszej. Lekarze nie są zbyt kompetentni, a jak piszą ludzie na forach, najlepiej jest przyjść z gotową diagnozą. Problemem są też niebotyczne kolejki, które również zniechęcają Polaków do leczenia się. Z pomocą przychodzi apteka internetowa uk nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniej, w końcu kondycja służby zdrowia jest uciążliwa także dla Brytyjczyków.

Płacić bądź leczyć się samemu

Efektem tego, że brytyjska służba zdrowia nie pomaga, jest leczenie się na własną rękę. Jeśli nie ma w pobliżu apteki, albo leki, które w niej są nie satysfakcjonują nas, wystarczy wpisać w wyszukiwarce apteka internetowa UK i zdziwimy się na widok ilości ofert; na pewno ktoś znajdzie coś dla siebie. Oczywiście, leczenie się samemu niesie za sobą wysokie ryzyko, dlatego zawsze można iść do lekarza prywatnie, ale trzeba liczyć się z tym, że będzie nas to kosztowało fortunę. Mimo to, lepiej jest sięgnąć po radę specjalisty, bo zdrowie mamy tylko jedno i czasem warto jest się wykosztować, by się wyleczyć, jeśli domowe sposoby zawodzą.

Polscy specjaliści

Polacy, mieszkający w Wielkiej Brytanii, kiedy już idą do lekarza, to najchętniej szukają pomocy u swoich rodaków, twierdząc, że mają do nich większe zaufanie i według nich są lepszymi specjalistami. Dochodzi do tego także kwestia bariery językowej, która może stanowić duży problem – kiedy idzie się do lekarza, trzeba opisać objawy, a jeśli nie zna się dobrze języka, bądź ze stresu zapomina się słów, trudno jest być dobrze zdiagnozowanym. Problem ten znika zatem, kiedy wybieramy się do polskiego specjalisty i możemy swobodnie opowiedzieć o męczących nas dolegliwościach. Niestety, jeśli nie znajdziemy takiego w pobliżu, a boimy się iść do brytyjskiego lekarza, nie pozostaje nam nic innego, jak wyszukanie w Google.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag leczenie w UKtag komunikat firmytag Dynamite
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: