Jak dobrać wieczne pióro do obdarowanej osoby?

04-02-2019, 17:29

Wieczne pióra to bardzo eleganckie i wartościowe prezenty, które sprawdzą się przy wielu okazjach. Są często wybierane jako podarunki z okazji urodzin, imienin, świąt, a także jako upominki biznesowe. Istotne jest, aby prezent był właściwie dopasowany do obdarowanego. Jak więc dobrać pióro wieczne do przyszłego właściciela?

mat partnera

  1. Personalizacja produktu
  2. Renomowana marka
  3. Ciekawe wzornictwo
  4. Pomoc we właściwym doborze pióra wiecznego

Personalizacja produktu

Wybierając pióro wieczne, należy wziąć pod uwagę charakter i styl osoby, której chcemy je podarować. W zależności bowiem od jej osobowości, zakupimy inne pióro. Dobrej jakości pióro jest prezentem, z którego korzysta się przez wiele lat. Jest gustownym dodatkiem uzupełniającym styl i dużo mówiącym o danej osobie. Dlatego warto, aby było ono odpowiednio dobrane do przyszłego właściciela. Odpowiednia personalizacja przy zakupie produktu sprawi, że prezent szczerze ucieszy obdarowaną osobę.

Zazwyczaj odpowiednim prezentem dla mężczyzny jest duże, ciężkie pióro w kolorze czarnym lub srebrnym, ze złotą lub srebrną stalówką. Natomiast kobiety wybierają pióra mniejsze i lżejsze, a przez to lepiej leżące w dłoni i niezajmujące wiele miejsca w niedużej damskiej torebce. W przypadku pań sprawdzą się pióra w intensywnym kolorze czerwieni albo złota, ewentualnie o innej barwie przeplatanej akcentami złotymi lub srebrnymi.

Renomowana marka

Decydując się na zakup pióra wiecznego, dobrze jest postawić na renomowaną, cieszącą się uznaniem wśród klientów markę. Najlepiej jest zainwestować w produkty firmy z długoletnią tradycją, zajmującą się wyrobem artykułów piśmienniczych od lat. Niektóre z nich, np. Waterman https://piorawaterman.com.pl/ tworzą wieczne pióra od XIX wieku! Takie produkty są synonimem luksusu i klasy, świadczącym dobrze zarówno o obdarowanym, jak też o samym darczyńcy.

Ciekawe wzornictwo

Mimo że wieczne pióra kojarzą się raczej z klasycznym designem, to bez trudu znaleźć można również produkty o bardziej nowoczesnym wyglądzie. Obecnie można wybierać spośród piór o różnorodnej kolorystyce i wielkości, z bardzo zdobnymi korpusami i jednokolorowe. Wiele firm oferuje także możliwość wykonania indywidualnego graweru.

Pomoc we właściwym doborze pióra wiecznego

Jeśli nie znamy się na wiecznych piórach, możemy skorzystać z pomocy osób zajmujących się zawodowo tymi produktami. Specjaliści z polecanego sklepu sprzedającego pióra doradzą w doborze właściwego produktu do konkretnej osoby. Warto skorzystać z takiej pomocy.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag prezentytag poradytag pióro wiecznetag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: