Jak dobrać odpowiednie skarpetki dla niemowlaka?

24-03-2018, 06:16

Od najmłodszych lat staramy się, aby nasze pociechy miały jak najlepsze rzeczy, aby nie odczuwały dyskomfortu. Jest to szczególnie ważne w chwili, kiedy niemowlę nie potrafi jeszcze wyartykułować jasno własnych potrzeb. Pilnujemy zatem, aby było mu sucho i ciepło. Skarpetki dla niemowląt pozwalają zaspokoić szczególnie tę drugą potrzebę.

Chcąc dokonać zakupu skarpet dla niemowlaka, możemy mieć niemały problem z wyborem. Producenci prześcigają się w pomysłach na to jak przekonać konsumenta do własnego produktu. Mamy zatem wiele kolorów i wzorów. Rozmaite zwierzątka od misia począwszy, na kaczuszkach skończywszy. Ponadto pojawiają się produkty, które mają umilać czas dziecku. Są to skarpetki dla niemowlaka z grzechotką. To takie dwa w jednym, dziecku jest ciepło, a jednocześnie samo się sobą zajmuje. Przynajmniej przez krótką chwilkę. Skarpetki dla nieco starszych maluszków często mają wzmacnianą, antypoślizgową, podeszwę. Nie straszne są zatem, pierwsze kroki.

Kolejna, bardzo istotna sprawa to komfort noszenia. Skarpetki dla niemowlaka muszą być odpowiednio dobrane. Decydując się na zakup, zwróćmy uwagę na oznaczenia wiekowe. Istnieją trzy rodzaje rozmiarów ze względu na ilość miesięcy życia dziecka:

  • 0-3 miesięcy,
  • 3-6 miesięcy,
  • 6-12 miesięcy.

Na etykietach natkniemy się niewątpliwie również na rozmiary. Nie mniej, oznaczenia wieku mają tu większe znaczenie.

Kupując skarpetki dla niemowlaka musimy zwrócić uwagę z czego są wykonane. Nie trzeba tu chyba wyjaśniać, dlaczego istotne jest, aby był to materiał naturalny, oddychający. Ponadto, należy zwrócić uwagę na wykończenie. Sprawdźmy czy szwy skarpet są miękkie. Nie mogą przecież uciskać naszego malucha. Musimy też bezapelacyjnie, zwrócić uwagę na ściągacz, przy wybranych przez nas skarpetkach dla niemowlaka, czy jest wystarczająco elastyczny. Zbyt ciasny, przyczyni się do problemów z krążeniem.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Chce.to
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: