Ipla w telewizji kablowej Toya

17-09-2010, 10:51

Od 4 października największa w Polsce telewizja internetowa dostępna będzie dla użytkowników nowych odbiorników cyfrowych trzeciej generacji: HD i PVR HD w sieci kablowej Toya. Trzeba przyznać, że ipla konsekwentnie realizuje strategię wchodzenia na różne platformy.

Oferta jest bezpłatna, a aplikacja ipla jest dostępna w podstawowym wyposażeniu odbiorników telewizji 3G. Z nowej usługi w pierwszym etapie będą mogli korzystać mieszkańcy: Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kutna, Przemyśla, Mysłowic oraz Pisza. Wkrótce aplikacja zostanie udostępniona w innych sieciach w Polsce, do których Toya dostarcza ofertę cyfrową.

Teraz ipla dostępna jest już na komputery, telefony komórkowe czy telewizory z łączem internetowym. Przyszedł czas na telewizje cyfrowe. Wybór firmy TOYA jako partnera wynikał po pierwsze z faktu, że jest to jeden z pięciu największych dostawców tego typu w kraju, a po drugie to firma o bardzo silnym osadzeniu technologicznym, co pomogło nam w sprawnym wdrożeniu ipla w odbiornikach cyfrowych trzeciej generacji – mówi Albert Szybiński, Doradca Dyrektora IT w Redefine sp. zo.o., odpowiedzialny za rozwój telewizji internetowej ipla na różne platformy sprzętowe.

>>> Czytaj: Ipla pojawi się w telewizorach Panasonica

Telewizja internetowa ipla daje posiadaczom telewizji cyfrowej TOYA dostęp do bazy materiałów 10 tysięcy plików wideo stanowiących ok. 5 tysięcy godzin oglądania. Treści oferowane w ipla to w większości materiały wyprodukowane na zlecenie Telewizji Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe i TV4.

Obsługa aplikacji ipla w odbiornikach telewizji cyfrowej TOYA jest prosta. By korzystać z nowej usługi, wystarczy podłączyć odbiornik 3G HD lub 3G HD PVR do sieci kablowej, a dzięki wbudowanemu modemowi kablowemu uzyskamy dostęp do ipla bez dodatkowych opłat za połączenie z internetem. Nawigacja po głównym menu odbywa się przy użyciu przycisków kierunkowych w pilocie.

>>> Czytaj: Google TV wystartuje tej jesieni


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31