iPhone 8 - smartfon dla wymagających

23-05-2018, 09:43

Smartfon od Apple jest urządzeniem dopracowanym właściwie pod każdym względem, a mnogość funkcji zaskakuje nawet najbardziej potrzebujących użytkowników. A biorąc pod uwagę klasę telefonu, cena jego zakupu jest naprawdę umiarkowana i przystępna.

mat partnera

Nowoczesny telefon XXI wieku

Branża smartfonowa to gigantyczny rynek, który rządzi się swoimi prawami. Mimo to ogromny wpływ na jej kształtowanie mają właśnie użytkownicy i ich wymagania. W końcu kolejne komórki projektowane są w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby klientów oraz eliminować wcześniej występujące błędy czy usterki. Najwięcej w tej sytuacji zyskują ponownie sami użytkownicy, gdyż do ich rąk trafiają coraz lepsze smartfony jak chociażby iPhone 8.

Jeden z flagowców od Apple już z dniem premiery zyskał ogromną popularność zarówno wśród ekspertów, jak i użytkowników, a do dziś cieszy się znakomitymi recenzjami. To zasługa m.in. niezwykle intuicyjnego oprogramowania, klasowych podzespołów oraz bardzo praktycznej i wytrzymałej konstrukcji. Smartfon dostępny jest w 3 kolorach: iPhone srebrny, czarny i w barwie gwiezdnej szarości.

 

Elegancki i wytrzymały iPhone 8

Już od wyjęcia smartfonu z pudełka bardzo korzystnie zaskakuje jego wykończenie. Przód i tył obudowy wykonano z bardzo wytrzymałego szkła, które opiera się zadrapaniom i innego rodzaju uszkodzeniom. Całość utrzymuje natomiast wyprofilowana rama z lotniczego aluminium, które nie tylko wspaniale dopełnia konstrukcję pod względem estetycznym, ale również ułatwia chwyt telefonu ręką i jego obsługę jedną dłonią.

Unikatowe wykonanie iPhone 8 sprowadza się jednak nie tylko do subtelnej elegancji połączonej z nowoczesnością czy czynników użytkowych, lecz również praktycznych. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz znakomity projekt gwarantują odporność na kurz, pył czy wilgoć. Z pewnością ucieszy to osoby aktywnie spędzające czas, uprawiające sport oraz oczywiście nieco roztargnionych użytkowników iPhone 8.

 

Solidne podzespoły od Apple

Każdy telefon od Apple zachwycał szybkością działania, a sekretem marki było wykorzystanie wysokiej klasy podzespołów. Nie inaczej jest w przypadku iPhone 8, w jego wnętrzu umieszczono jednostkę A11 Bionic. Procesor charakteryzuje się wyśrubowanym poziomem energooszczędności oraz wydajności w czasie pracy, dzięki czemu kolejne poziomy aplikacji czy menu pojawiają natychmiast po dotknięciu wyświetlacza.

Ekran sam w sobie również stoi na najwyższym poziomie – Retina HD o rozdzielczości 4,7 cala to gwarancja głębokiego odwzorowania szczegółów oraz pełnej palety barw. Warto tu zwrócić uwagę na rozmiar wyświetlacza, który stanowi idealny wprost kompromis pomiędzy wygodą oglądania i użytkowania, a wciąż stosunkowo niewielką wielkością całego urządzenia. Ekran wyposażono też w technologię True Tone utrzymującą optymalny balans bieli zależnie od warunków otoczenia.

Nie można zapomnieć o klasowym aparacie, który pozwala na rejestrację zdjęć i filmów w doskonałej jakości. Stało się to możliwe m.in. dzięki wykorzystaniu ulepszonej matrycy o rozdzielczości 12 Mpix czy dodatkowych systemów w postaci np. optycznej stabilizacji obrazu czy specjalnych filtrów.

 

iPhone 8 srebrny, czarny czy gwiezdna szarość?

Konstruktorzy zadbali o użytkowników również pod względem doboru koloru obudowy. Postawiono na sprawdzone rozwiązania, dlatego nabywając iPhone 8 możesz wybrać barwę złotą, srebrną lub gwiezdnej szarości. Zdecyduj się na swój ulubiony wariat i podkreśl w ten sposób swoją indywidualność. A później nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się pełnią funkcji nowoczesnego iPhone 8.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: