Internetowy kurs szybkiego czytania + wykład wideo

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 06-07-2011, 15:05

Zła wiadomość jest taka, że w dzisiejszym świecie nie uciekniesz od czytania. Jeśli Twoje ambicje są większe niż praca fizyczna, to po prostu musisz czytać. Musisz się rozwijać. Telewizja zazwyczaj tylko dotyka bardzo ogólnych kwestii, nigdy nie wyczerpuje tematu, a na dodatek robi to wolniej, niż człowiek może czytać. Dobra wiadomość jest taka, że tak naprawdę zaledwie 14 godzinnych ćwiczeń dzieli Cię od realnego zwiększenia szybkości Twojego czytania.

Co tak naprawdę da Ci „Internetowy Kurs Szybkiego Czytania”?

Internetowy Kurs Szybkiego Czytania

 • przede wszystkim nauczysz się czytać od 4 do 6 razy szybciej oraz zwiększysz stopień zrozumienia i zapamiętywania czytanego tekstu nawet do 80%;

 • dzięki ćwiczeniu na synchronizację półkul mózgowych zwiększysz swoją koncentrację – jeśli przyswajasz dużo wiedzy, ciągle się doskonalisz i chcesz to robić w jeszcze bardziej efektywny i trwały sposób, to jest to idealne narzędzie dla Ciebie;

 • przestaniesz odkładać czytanie wartościowych książek na później z powodu braku czasu – zwiększysz w ten sposób swoje możliwości poznawcze, kreatywność i wzmocnisz poczucie własnej wartości.

Nie wyobrażam sobie działalności przedsiębiorczej bez umiejętności czytania i pisania. Od blisko 7 lat czytam minimum 1 książkę tygodniowo. Nie wyobrażam sobie biznesu bez czytania dużej ilości książek i nie wyobrażam sobie czytania bez zastosowania technik przyspieszających. Każdemu gorąco polecam stosowanie tych kilku prostych „sztuczek”, które pozwolą zaoszczędzić nam to, co mamy najcenniejsze – nasz czas.

Kamil Cebulski, przedsiębiorca, autor książek „Efekt Motyla” i „Myśleć jak milionerzy

Czego konkretnie nauczysz się dzięki
Internetowemu Kursowi Szybkiego Czytania”?

 1. Zwiększysz od 4 do 6 razy szybkość swojego czytania
  Twoje zrozumienie tekstu wzrośnie aż do 80% (zamiast standardowych 50-60%). Dzięki szkoleniu osiągniesz prędkość czytania 800-1200 słów na minutę (to realne wartości). Będziesz więc w stanie przyswajać nawet do 6 razy więcej informacji, na dodatek ze zrozumieniem tekstu o 20-30% większym niż do tej pory.

 2. Poznasz Alfabet Games, unikatową technikę synchronizacji półkul mózgowych
  Dzięki tej technice przekonasz się, jak łatwo można przyswajać wiedzę, wręcz po prostu ją wchłaniać. Odnosi się to nie tylko do wiedzy z zakresu szkolenia, gdyż także po nim będziesz w stanie wykorzystywać tę technikę w przyswajaniu jakichkolwiek informacji.

 3. Wyeliminujesz wszystkie dotychczasowe błędy czytelnicze
  Każdy z nas wyniósł ze szkoły podstawowej pewne „błędy czytelnicze”, które nie pozwalają na czytanie z prędkością powyżej 1000 słów na minutę i szybciej. Po wyeliminowaniu tych niedociągnięć osiąganie takiego tempa czytania będzie dla Ciebie codziennością.

 4. Poznasz strategie czytania
  Wydawałoby się, że to sprawa oczywista, jednakże gdy dowiesz się, jakie istnieją strategie czytelnicze i będziesz wykorzystywać je w odpowiednich sytuacjach, czytanie stanie się jeszcze bardziej przejrzyste, szybsze i efektywniejsze.

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tym kursie, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony kurs nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

Dołączone do kursu unikatowe wideo zawiera dokładne wytłumaczenie jednej z najprostszych technik szybkiego czytania, możliwej do zastosowania praktycznie od zaraz.

Dowiedz się więcej i zamów „Internetowy Kurs Szybkiego Czytania

Zobacz więcej e-booków


To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: