Internetowe pogotowie mobbingowe

26-08-2007, 02:05

Niedawno uruchomiono nowy serwis poświęcony problematyce mobbingu w miejscach pracy, którego autorzy oferują także pomoc informacyjną poszkodowanym pracownikom.

Jak informują twórcy witryny imobbing.pl, jest to serwis antykryzysowy zawierający informacje oraz oferty szkoleń skierowane dla osób zarządzających zasobami ludzkimi i public relations oraz pracowników podległych w dużych firmach i administracji publicznej.

Celem powstania witryny jest umożliwienie przyswojenia wiedzy i umiejętności efektywnego zażegnywania kryzysów organizacji powstających m.in. w wyniku myśli, emocji i działań implikowanych przez procesy psychiczne wiążące się z aspektami płciowymi - czytamy w opisie strony.

Przeglądając zasoby opisywanej strony odnosi się wrażenie, że jej głównym zadaniem jest przede wszystkim sprzedaż usług szkoleniowych jej twórców. Jednakże internauci znajdą tam również dział helpline, poprzez który nękani lub molestowani przez przełożonych pracownicy mogą zwrócić się o pomoc do specjalistów.

Problematyka mobbingu poruszana jest także m.in. na stronach Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego we Wrocławiu i w Krakowie, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Antymobbingowego OSA, czy Mobbing.pl

Następny artykuł » zamknij

iPhone złamany także w USA

Tematy pokrewne:  

tag pracatag mobbingtag kodeks pracy
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy