Internet Works wchodzi na NewConnect

komunikat prasowy 12-07-2011, 14:14

Wrocławska spółka Internet Works S.A. zajmująca się oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem oraz narzędziami do marketingu internetowego zadebiutuje na NewConnect 13 lipca 2011 r.

Spółka Internet Works powstała w październiku 2010 roku i od samego początku skupia swoje działania na wdrażaniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem w modelu open source. Jednym z kluczowych produktów firmy jest system CRM skierowany do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta spółki wzbogacona jest także o narzędzia marketingu internetowego (serwisy produktowe i społecznościowe, platformy do zarządzania treścią, e-mailing i pozycjonowanie).

W ofercie prywatnej skutecznie objęte i opłacone (przez 1 osobę prawną) zostało 250.000 sztuk akcji serii B. Cena emisyjna jednej akcji tej serii została ustalona na 0,10 zł (dziesięć groszy), co oznacza, że wpływy z emisji wyniosły 25.000 zł. W wyniku zawarcia umów objęcia akcji skutecznie objęte i opłacone (przez 10 osób fizycznych i 3 osoby prawne) zostało również 210.000 sztuk akcji serii C. Cena emisyjna jednej akcji tej serii została ustalona na 2,40 zł (dwa złote czterdzieści groszy), stąd wpływy z emisji wyniosły 504.000 zł.

- Zdecydowaliśmy się na mały parkiet NewConnect, gdyż jest dogodnym rozwiązaniem dla innowacyjnych przedsiębiorstw, o wysokim potencjale wzrostu – a za taką spółkę się uważamy - tłumaczy Radosław Ziętek, Prezes Zarządu Internet Works S.A. Kapitał pozyskany z emisji zostanie przeznaczony w szczególności na rozbudowę działu sprzedaży, przejęcie podmiotów z komplementarną ofertą i portfolio klientów oraz rozwój produktów przeznaczonych do obsługi na urządzeniach mobilnych.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy