Inso - profesjonalne oprogramowanie do zarządzania żłobkiem

22-09-2020, 09:29

Zarządzanie żłobkiem to niełatwe zadanie. Aby pomóc dyrektorom w sprawnym kierowaniu placówką, powstała profesjonalna aplikacja dla żłobków. Jakie są jej zalety i funkcjonalności?

  1. Czym jest oprogramowanie Inso?
  2. Funkcjonalności systemu zarządzania żłobkiem
  3. Dlaczego warto korzystać z Inso?
aplikacja dla żłobków

Czym jest oprogramowanie Inso?

Aplikacja dla żłobków Inso to intuicyjny w obsłudze, bezpieczny i profesjonalny system do kompleksowego zarządzania placówką. Program skutecznie usprawnia i ułatwia codzienną prace żłobka. Dzięki licznym funkcjonalnościom oprogramowanie dla żłobków oszczędza czas i energię kadry zarządzającej, wykonując automatycznie wiele zadań.

Funkcjonalności systemu zarządzania żłobkiem

System zarządzania żłobkiem Inso zawiera liczne funkcjonalności i dodatki pozwalające na kompleksowe zarządzanie placówką wychowawczą. Oprogramowanie umożliwia m.in. automatyczne generowanie faktur i rozliczeń, sprawne zarządzanie posiłkami i wysyłanie zamówień do firmy cateringowej, a także sprawdzanie obecności za pomocą jednego kliknięcia. System pozwala też na integrację z czytnikami i kontrolę dostępu, tworzenie raportów i zestawień, jak również automatyczne księgowanie płatności dzięki integracji z kontem bankowym. Program daje też możliwość fachowego zarządzania pracownikami, w tym m.in. ich czasem pracy, wnioskami urlopowymi albo grafikiem.

Program Inso pozwala też na znacznie lepszy kontakt z rodzicami. Zapewnia sprawny i szybki kontakt na linii placówka-rodzice. Dzięki aplikacji można m.in. zarządzać i łatwo zweryfikować osoby upoważnione do odbioru malucha, wysyłać wiadomości oraz ogłoszenia bezpośrednio przez program, jak również wykonywać płatności online za pomocą jednego kliknięcia. Program umożliwia też uzyskanie pełnej transparentności w finansach, dzięki czemu rodzic zobaczy wszystkie składowe rachunku.

Nowoczesne oprogramowanie stanowi również znaczące wsparcie w procesie edukacji. Dzięki niemu możliwe jest m.in. korzystanie z dziennika elektronicznego zgodnego z wytycznymi MEN, wysyłanie zadań do wykonania w domu, a także prowadzenie zajęć online poprzez praktyczny czat wideo. Aplikacja pozwala ponadto na tworzenie listy zajęć dodatkowych oraz zapewnia pełną transparentność pracy zdalnej poprzez dokumentowanie działań nauczycieli.

Dlaczego warto korzystać z Inso?

System zarządzania żłobkiem Inso ma wiele zalet. Korzystanie z oprogramowania wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim więc znacząco ułatwia i skraca codzienną pracę kadry zarządzającej. Pozwala na wygodne raportowanie i analizowanie działań nauczycieli. Zapewnia łatwy kontakt z rodzicami, którzy mogą szybko zadać pytanie poprzez aplikację i sprawnie uzyskać odpowiedź.

Stosowanie oprogramowania jest też w pełni bezpieczne. System jest bowiem zgodny z RODO. Dane osobowe użytkowników aplikacji są w pełni chronione  i przetwarzanie zgodnie z wytycznymi RODO. Co istotne, wszystkie przechowywane w aplikacji dane są szyfrowane. Program jest wyposażony w certyfikat SSL z dwupoziomową autoryzacją. Oprogramowanie jest też chronione innymi nowoczesnymi zabezpieczeniami. Ponadto twórcy na bieżąco monitorują działanie aplikacji, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo produktu. Specjaliści zapewniają również fachowe wsparcie techniczne.

Aplikacja cechuje się wysoką dostępnością. To oznacza, że system działa na każdym urządzeniu posiadającym dostęp do internetu. Może być więc używany na smartfonie, tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym. Tak szeroki dostęp gwarantuje pełną mobilność i wygodę korzystania.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag Insotag aplikacja dla żłobków
To warto przeczytać


fot. peshkovRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Serwisy specjalne: