INIS wśród najszybciej rozwijających się spółek w Europie

24-10-2016, 18:49

Spółka INIS znalazła się na 14. miejscu tegorocznej edycji rankingu Deloitte Technology Fast50 Central Europe. Ponadto, wzrost obrotów o 855 proc. w ciągu ostatnich czterech lat zapewnił Spółce 5. miejsce wśród firm z Polski.

Ranking opublikowała firma doradcza Deloitte. Zestawienie obejmuje najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z Europy Środkowej działające w branży TMT (Technologia, Media & Telekomunikacja). Pod uwagę brano kryterium tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych w latach 2012-2015.

W rankingu nagradzane są spółki, których obroty w analizowanych okresach rocznych przekraczały 50 000 euro, mające siedzibę w jednym z krajów Europy Środkowej i opierające swoją działalność na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, bądź ponoszących istotne nakłady na prace badawczo-rozwojowe.

INIS to e-mailingowa sieć reklamowa, która zapewnia kompleksową obsługę kampanii reklamowych nastawionych na efekt. Spółka posiada własne zasoby bazodanowe, system e-mailingowy oraz autorskie narzędzie, pozwalające na automatyczną emisję, analizę i optymalizację kampanii w czasie rzeczywistym. Firma należy do Grupy Kapitałowej SARE S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: