iDream wchodzi do Łodzi

23-09-2015, 22:14

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, otwiera salon z serwisem w Łodzi. Będzie to już 9 salon tej sieci w Polsce, drugi z serwisem.

Będzie on działał w łódzkim Centrum Handlowym Sukcesja. Oficjalne otwarcie – zarówno salonu iDream, jak i samej galerii handlowej Sukcesja - będzie miało miejsce już w najbliższy piątek, 25 września. Gościem specjalnym iDream będzie Olek Klepacz, lider zespołu Formacja Nieżywych Schabuff.

Łódzki salon będzie 9 już salonem sieci iDream w Polsce. Pozostałe działają w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. 

Dodatkowo w łódzkim salonie będzie uruchomiony serwis sprzętu Apple. Pierwszy fizyczny serwis Apple został uruchomiony w Bydgoszczy w czerwcu 2013 roku, w nietypowej formule bowiem działa on w tym mieście jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple. Sprzęt Apple można również przesyłać bezpośrednio do serwisów, bez wizyt w ich fizycznych punktach lub zlecić naprawę w każdym salonie iDream.

W ramach specjalnej akcji promocyjnej towarzyszącej otwarciu od 25 do 27 września w salonie będzie można kupić sprzęt na raty 0 proc. - oferta ta obejmuje cały asortyment, jak również skorzystać z bezpłatnego przeglądu komputera oraz bezpłatnego czyszczenia iPada i iPhone'a. 26 września z kolei nowo otwarty salon iDream będzie udzielał 10 proc. rabatu na komputery Apple.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag sklepytag idreamtag Eurotel SAtag Appletag Łódź
To warto przeczytaćfot. peshkov
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: