ICON - skuteczne usuwanie białych przebarwień na zębach

25-05-2017, 07:17

ICON jest nowoczesną metodą leczenia początkowych stadiów próchnicy zębów. Jednocześnie stanowi skuteczny zabieg estetyczny – usuwa białe przebarwienia, które są wynikiem procesów próchnicowych, fluorozy lub długotrwałego leczenia ortodontycznego.

Wczesne stadia próchnicy i fluoroza powodują zmiany w strukturze szkliwa zębów. Światło inaczej załamuje się na tkance zmienionej chorobowo niż na zdrowym szkliwie. Konsekwencją tego są nieestetyczne białe plamy na zębach. Podobny problem mają pacjenci gabinetów ortodontycznych, którzy długo nosili stały aparat i nie przestrzegali rygorystycznych zasad higieny jamy ustnej. Na ich zębach zostają wówczas po zdjęciu aparatu białe przebarwienia.

Płynna żywica ICON to materiał wypełniającym uszkodzone szkliwo. Zabieg wypełniania jest właściwie nieinwazyjny – nie towarzyszy mu borowanie, więc nie mamy do czynienia z utratą zdrowej tkanki zęba. Jest to szczególnie istotne w leczeniu próchnicy międzyzębowej. Przestrzenie między zębami się bardzo trudno dostępne. Inwazyjny zabieg borowania uszkadza wówczas dużą część zdrowego zęba. Infiltrant ICON po prostu wnika w strukturę zęba i wypełnia próchnicowe pory, zatrzymując tym samym działanie kwasów niszczących tkankę. Współczynnik załamania światła żywicy ICON jest bardzo zbliżony do parametrów zdrowego szkliwa, co daje zadowalający efekt estetyczny.

Metoda ICON to świetna alternatywa dla tradycyjnego, inwazyjnego leczenia i wybielania. Jest to metoda coraz bardziej popularna, którą może zastosować każdy dentysta Łódź jest miastem, w którym stomatologia stoi na wysokim poziomie, gabinety lekarskie są bardzo dobrze wyposażone, nie brakuje wykwalifikowanych specjalistów. Metoda ICON pojawia się w ofercie wielu łódzkich gabinetów stomatologicznych.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: