iButik od o2.pl - konkurencja dla Allegro i eBay?

01-09-2009, 14:00

Nowa i używana odzież, biżuteria, akcesoria, meble, wyposażenie domu - wszystko to znajdziecie w nowym serwisie ze stajni o2.pl - iButik.pl. Według przedstawicieli o2 serwis ten ma być konkurencją dla platform ogłoszeniowo-aukcyjnych, takich jak Allegro, Świstak oraz eBay.

iButik.pl - serwis z ofertami dla kobiet
fot. - iButik.pl - serwis z ofertami dla kobiet
iButik.pl adresowany jest do sprzedawców, którzy chcą dotrzeć ze swoimi produktami do kobiet. Ogłoszenia dotyczą towarów nowych oraz używanych, co otwiera nowy projekt o2.pl zarówno na sprzedawców profesjonalnych, jak i zwykłych użytkowników.

Celem o2.pl jest konkurowanie z platformami ogłoszeniowo-aukcyjnymi, zapowiadają przedstawiciele o2.pl. W pierwszych dwóch miesiącach iButik chce skupić swoje działania promocyjne na dotarciu do już aktywnych w sieci sprzedawców. Wykorzysta w tym celu wszelkie możliwości, jakie daje wsparcie o2.pl, szczególnie w segmencie kobiecym. Można zatem liczyć na synergię iButiku z takimi witrynami ze stajni o2, jak Kafeteria.pl, Pudelek.pl, Samosia.pl, Snobka.pl, Kowbojki.pl.

Jak twierdzą przedstawiciele o2.pl, serwis iButik.pl chce zawojować polski rynek ogłoszeń prostotą  i brakiem opłat za ogłoszenia.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy