I gra muzyka!

22-12-2017, 08:04

Funkcjonujemy w strefie gadżetów i nie jest dziwne, że w każdej przestrzeni się one pojawiają. Nawet w łazience, która mogłaby się wydawać miejscem niekoniecznie dostosowanym do montażu elektroniki. Skoro na co dzień już jesteśmy przywiązani do smartfonów czy tabletów, cały czas coś gra i mówi i kontakt ze światem musi być niemalże dostępny przez całą dobę w każdym miejscu trudno z tego luksusu rezygnować. Nowoczesne systemy tworzą z domu czy mieszkania przestrzeń multimedialną, inteligentną i nowoczesną, dając nam dostęp do technologii a tym samym ułatwiają życie, a instalacje nagłaśniające po prostu sprawiają przyjemność i wprowadzają w doskonały nastrój od samego rana.

łazienka

Gadżety w miejscach specjalnych

Montaż instalacji grającej w łazience nie jest już ani fanaberią ani zadaniem ryzykownym. Nowoczesne technologie pozwalają na wybór urządzeń, które są dostosowane do pracy w tak specyficznym miejscu. Radio łazienkowe pozwala posłuchać muzyki a tym samym odpocząć i zrelaksować się, kiedy tylko chcemy. I choć niektórzy montują zwykłe odbiorniki lub też używają smartfonów to warto wiedzieć, że nie są to urządzenia dostosowane do pracy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Dedykowany sprzęt pozwoli natomiast cieszyć się muzyką czy też audycjami bez obaw o zniszczenie urządzeń oraz o bezpieczeństwo.

 

To co ukryte

Poza sprzętem wolnostojącym na rynku pojawiały się na przykład głośniki przenośne, które integrowane z systemem Bluetooth pozwalają słuchać muzyki gdziekolwiek chcemy, ale z drugiej strony zajmują tak cenne w łazience miejsce. Rozwiązaniem w wielu domach staje się zabudowana instalacja audio, która jest przystosowana do pracy w łazience, nie zajmuje miejsca i świetnie wygląda. Co ważne, decyzję o jej zamontowaniu powinniśmy podjąć na etapie budowy lub remontu pomieszczenia, bo pora zewnętrznymi elementami głośników i panelu sterowaniu wszystkie elementy schowane są w ścianach lub też w suficie.

Instalacja podtynkowa jest nie tylko wygodna, ale również wpisuje się w minimalistyczny wystrój tak modny we współczesnych łazienkach. Cały zestaw składający się z radia i głośników jest sprytnie ukryty, a my uzyskujemy nie tylko przestrzeń, ale również nowoczesny design podkreślony wyświetlaczem LCD, który prócz radia może mieć wiele innych przydatnych funkcji takich jak alarm, kalendarz czy termometr. To rozwiązanie nie tylko piękne, ale również bardzo bezpieczne, bo wodoodporne. Poza tym bez problemu można zintegrować sprzęt na przykład z czujnikami ruchu lub też światłem.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firm
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: