Huawei zaprezentował FusionInsight-Universe – platformę do analizy Big Data

26-02-2016, 20:04

Podczas MWC 2016 firma Huawei przedstawiła FusionInsight-Universe, najnowszą platformę do analizy dużej ilości danych. Rozwiązanie posiada inteligentny system przetwarzania danych, usługę BDaaS oraz narzędzia do analizy Big Data.

Reymond Meng, jeden z twórców platformy Huawei FusionInsight-Universe stwierdził, iż Artificial Intelligence (sztuczna inteligencja) i Big Data powinny być dostępne zawsze i wszędzie, podobnie jak usługi w chmurze. Krótkoterminowym celem platformy FusionInsight-Universe jest umożliwienie operatorom branży telekomunikacyjnej łatwego dostępu i korzystania z dużych zasobów danych, które pozwolą im poprawić efektywność biznesową i operacyjną. 

Tradycyjna analiza danych źródłowych podczas wprowadzania dużej ilości informacji opiera się obecnie na pracy ręcznej, co przekłada się na 70 proc. czasu poświęconego dla całego projektu. Platformia FusionInsight-Universe umożliwia mapowanie do konwergentnego modelu danych, więc analiza danych następuje automatycznie przez co efektywność procesu powinna zwiększyć się o 70 proc.

Platforma FusionInsight-Universe oferuje także usługę BDaaS, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z modelu biznesowego typu PaaS (Platform as a Service) i SaaS (Software as a Service). BDaaS pozwala operatorom na szybki rozwój usług cyfrowych, zwiększenie innowacyjności oferowanych rozwiązań oraz monetyzację danych. Co więcej, BDaaS ma również umożliwić operatorom oraz sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw maksymalne wykorzystanie zasobów, zmniejszenie całkowitego kosztu realizowanych przez nich projektów oraz skrócenie czasu dostarczenia ich na rynek.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. T-Mobile

fot. OracleRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: