HP podwoi zatrudnienie w regionie EMEA

07-06-2010, 16:54

Hewlett-Packard chce zapewnić partnerom handlowym w regionie EMEA (kraje Europy, Afryki i Środkowego Wschodu) większą pomoc w zakresie generowania popytu i obsługi sprzedaży oferty infrastruktury HP skierowanej do klientów średnich przedsiębiorstw.

Na początku czerwca informowaliśmy o zwolnieniach około 9 tys. pracowników w HP. Firma miała zaoszczędzić miliard dolarów, a część tej sumy miała zostać ponownie zainwestowana. Z przekazanych dziś informacji dowiadujemy się, że działania HP w regionie EMEA obejmują dwukrotne zwiększenie zatrudnienia w regionalnych oddziałach sprzedaży.

>> Czytaj też: Uwaga! HP znów wymienia płonące baterie

We współczesnych, niepewnych warunkach gospodarczych przedsiębiorstwa szczególnie odczuwają korzyści związane z zastosowaniem infrastruktury konwergentnej HP — powiedział Ahmed Mouldaia, dyrektor HP ds. sprzedaży serwerów, pamięci masowej i sieci w regionie EMEA. — HP dwukrotnie zwiększa zatrudnienie w działach sprzedaży, które współpracują z partnerami handlowymi. Pozwoli to szybciej reagować na pytania i prośby partnerów, identyfikować możliwości biznesowe oraz znajdować potencjalnych klientów w obszarze infrastruktury konwergentnej — dodaje.

HP będzie aktywnie identyfikować szanse sprzedaży na rynku małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Oferty mają pomóc klientom w zmniejszeniu kosztu posiadania wdrożonej infrastruktury informatycznej, wykorzystaniu wirtualizacji serwerów i pamięci masowej oraz zmniejszeniu kosztów energii i emisji dwutlenku węgla. Nowe możliwości biznesowe będą przekazywane preferowanym partnerom HP specjalizującym się w serwerach, pamięci masowej i sieciach.

>> Czytaj też: Serwer dla firmy w cenie biurowego komputera


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag zatrudnienietag SMBtag hptag EMEA
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031